Haber
12 Şubat 2018 - Pazartesi 10:40
 
‘Medeniyetimizi yeniden kuracak gençliğimizdir’
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Başiskele’de 3 okulu ziyaret etti. Hem öğrencilerle hem de eğitimcilerle bir araya gelen Başkan Karaosmanoğlu, “Geleceğin dünyasına yön verecek Türkiye'sini kuracak, medeniyetimizi yeniden kuracak gençliğimizdir” dedi
KOCAELİ Haberi
‘Medeniyetimizi yeniden kuracak gençliğimizdir’

Marmara bölgesinde eğitimde büyük bir başarı elde eden Başiskele takdir ediliyor. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Başiskele’de 3 okulu ziyaret etti, öğrencilerle bir araya geldi ve okul yönetimlerinden okullar hakkında bilgi aldı. Başkan Karaosmanoğlu’na ilçe ziyaretinde Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemil Akkaya eşlik etti. İlk olarak Şehit Ozan Özen Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'ni daha sonra Yuvacık Aydınkent İlkokulu ve Ortaokulu'nu ziyaret eden heyet, son olarak Yuvacık Serdar İlkokulu ve Ortaokulu'nda öğrencilerle buluştular. Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na ilçedeki eğitim hakkında bilgiler veren Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, “Eğitim her zaman önceliğimiz oldu. Çocuklarımızın en iyi okullarda eğitim görebilmesi için elimizden gelen desteği veriyoruz” ifadelerini kullandı. 

 

PIRIL PIRIL GENÇLERİMİZ VAR
Eğitimli, bilime meraklı ve sanata, spora ilgili gençlerin olması için çalıştıklarını söyleyen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, "Bugün ülkemizde 30 milyon pırıl pırıl gencimiz var. Bir ülke için bundan daha büyük bir zenginlik olamaz. Çocuklarımızın ve gençlerimizin gelişmesi için bizler çaba sarf ediyoruz. Geleceğin dünyasına yön verecek Türkiye'sini kuracak, medeniyetimizi yeniden kuracak gençliğimizdir" diyerek sözlerini tamamladı. Birliktelikler çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘Medeniyetimizi, yeniden, kuracak, gençliğimizdir’,
Yorumlar
Haber Yazılımı