Haber
13 Eylül 2018 - Perşembe 13:31
 
Meclis Üyesi Alparslan: Yeni sezonda bomba gibi geliyoruz
İşletmeciliğini yaptığı İzmit Kasır Cafe’de basın mensuplarını ağırlayan İzmit Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi Ersin Alparslan, yeni sezonda yaptıkları ve yapacakları yenilikleri anlatarak “Yeni sezonda bomba gibi geliyoruz” dedi
KOCAELİ Haberi
Meclis Üyesi Alparslan: Yeni sezonda bomba gibi geliyoruz

İzmit Yuvam Akarca’da hizmet veren Kasır Cafe’nin işletmecisi ve aynı zamanda İzmit Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi Ersin Alparslan, basın mensuplarını kahvaltıda ağırladı. Kahvaltılı programda konuşan Alparslan, hem basın mensuplarına emeklerinden dolayı teşekkür etti hem de kafede yaptığı yenilikleri basına aktardı. Aynı zamanda Ağrı kökenli olan Alparslan, İzmit Belediyesi olarak Ağrı Diyadin’de ve Mardin Kızıltepe’de yaptıkları hizmetlerden de bahsetti.

 

KIZILTEPE’DE, DİYADİN’DE İNSANLARA DOKUNDUK

Programda konuşan İzmit Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi ve Kasır Cafe İşletmecisi Ersin Alparslan, “Öncelikle hepiniz hoş geldiniz. Bu sabah, uzun süredir meclis toplantılarımızda gösterdikleri performanstan dolayı basın mensuplarımıza teşekkür etmek amacıyla kahvaltıda ağırlamak istedik. Meclise geleli 4 yıl oldu. Mardin Kızıltepe ve Ağrı Diyadin’de biz sayın Nevzat başkanımızla birlikte güzel çalışmalara imza attığımızı düşünüyoruz. Bizim ilk ve son turumuzdaki fark ortada. İnsanlara dokunmak, kaynaşmak her zaman önemlidir. Misafirperverliklerine siz de şahit oldunuz. Çok güzel hizmetlerimiz gitti oraya. Biz geçekten yanlış düşünmüşüz diyen insanlarla da karşılaştık” şeklinde konuştu.

 

YENİ SEZONDA SÜRPRİZLERİMİZ VAR

Devamında işletmesinde yaptığı yeniliklere de değinen Alparslan, “Bizler mekanda sadece bekçilik yapıyoruz. Kasır 8 yıl önce başladı burada. Bizim bu yeniliği yapmamızın sebebi ufak bir çay bahçesi havasındaydı. Şimdi yenlik yaptık. Kasır’ın Yuvam Akarca’da kaliteyi artırdığını düşünüyorum. Yeni sezonda da kahvaltı, pide lahmacun gibi yeniliklerimiz oldu. Yeni sezonumuza bomba gibi geliyoruz. Canlı müzik o kadar güzel hava yaratıyordu ki şikayetlerden dolayı kaldırdık. Haftada bir gün misafirlerimize bir gece yaşatalım diye düşünmüştük. Sıra gecesi, arada bir çiğköfte gecesi düşünüyoruz” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör: OĞUZHAN AKTAŞ
Etiketler: Meclis, Üyesi, Alparslan:, Yeni, sezonda, bomba, gibi, geliyoruz,
Yorumlar
Haber Yazılımı