Haber
25 Mart 2018 - Pazar 11:24
 
Mamikler İDEV’in gözdesi oldu
Mamikler ve Orka işbirliği ile yapılan Orka Life 2 Projesi İDEV Fuarının gözdesi oldu. Birçok siyasinin ziyaret ettiği standa son olarak Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’da geldi
KOCAELİ Haberi
Mamikler İDEV’in gözdesi oldu

Mamikler Grup ve Orka Homes’un iddialı projesi Orka Life 2, İDEV Fuarında görücüye çıktı. Temel aşamasında olan projesi her bütçeye uygun 1+1, 2+1, 3+1, ve 4+1 konu seçenekleri sunan Orka Life II, 75 metrekare ile 260 metrekare arasında değişen toplam 304 daireden oluşacak. 11 adet işyerinin de bulunacağı Orka Life II’de marketten kuaföre her ihtiyacı karşılayacak imkânlar bulunacak.

 

ÇOK İDDİALIYIZ

Mamikler İnşaat’ın sahibi Haluk Mamik, projenin 28 ayda biteceğini söyledi. Mamik, “Orka Life II, Yuvacık’ın hâkim tepesinde bulunuyor. Bu projede çok iddialıyız. Manzaramız çok iyi. Bundan sonra başka projelerimiz de olacak. Projemizin içinde açık havuz, kapalı havuz, fitness, sauna, buhar odası, çocuk oyun parkları, yeşil alanları ile beş yıldızlı bir tatil köyü hazırlayacağız” dedi.Toplam 75 dönüm arazi üzerine yapılacak olan Orka Life II’de 26 blok bulunacağını söyleyen Haluk Mamik, “Binalarımız 3 katlı olacak. Projenin en önemli özelliği hiçbir bloğun diğer bloğun önünü kapatmıyor olması” ifadelerini kullandı.

 

FUARA ÖZEL İNDİRİM

Orka Life’ın yapılacağı araziye, eşsiz manzarası sebebiyle başka taliplilerin de çıktığını söyleyen Mamik fuara özel kampanya hakkında da bilgi verdi. Mamik, “Şu an fuara özel bir indirim yaptık. Şu anda metrekare fiyatımız 2 bin 800 lira. Fuardan sonra 3 bin lira yapacağız” şeklinde konuştu. Mamik ayrıca İDEV fuarından memnun olduklarının da altını çizdi.

 

.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı