Haber
10 Mart 2018 - Cumartesi 17:49
 
Mamik ve Orka Group, Orka Life 2’yi İDEV’de tanıtacak
İlimizde inşaat ve kuyumculuk sektöründe başarılı çalışmalarıyla bilinen Mamik Group ve Orka Group, 21-25 Mart tarihleri arasında Kocaeli’de gerçekleştirilecek İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı’nda yeni projeleri “Orka Life 2” ile yerini alacak
EKONOMİ Haberi
Mamik ve Orka Group, Orka Life 2’yi İDEV’de tanıtacak

Tüyap Anadolu Fuarları AŞ tarafından Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) işbirliği; Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, İzmit Belediyesi, Kocaeli Sanayi Odası'nın destekleri ile hazırlanan Doğu Marmara İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı (İDEV) 2018, 21-25 Mart tarihleri arasında Kocaeli Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek. En yeni konut projelerinden sezonun son moda gelinliklerine, rüya düğünlerin mimarı organizasyon firmalarından mobilyacılara kadar, evlenecek veya evini yenileyecekler için her şey İdeal Ev, Evlilik ve Konut Fuarı'nda yer alacak.

 

İDEV BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

Bugün düzenledikleri kahvaltılı basın toplantısıyla İDEV fuarına katılacaklarını duyuran Orka Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, ayrıca Beşiktaş Jimnastik Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Torunoğulları, Mamikler Group kurucuları Haluk Mamik ve Faruk Mamik “İDEV’e tüm Kocaeli sahip çıkmalı” dedi.

 

KOCAELİ HALKINI BEKLİYORUZ

Fuara tüm Kocaeli halkını davet eden Erdal Torunoğulları, “İDEV 2018’de konuttan tekstile, beyaz eşyadan gelinliğe kadar ev ve evlilik için ihtiyaç duyulacak her şey bu fuarda sergilenecek. İDEV Fuarı’na Kocaeli’den çok önemli markalar katılacak. Tüm Kocaeli halkını fuara bekliyoruz” dedi.

 

ORKA LİFE 2 PROJESİ TANITILACAK

Diğer yandan Orka Group ve Mamik Group,  Başiskele Yuvacık bölgesinde yeni ve büyük bir projeye başlamanın heyecanını yaşıyor. Oldukça iyi bir lokasyonda, 80 dönüm arazi üzerinde hayat bulacak “Orka Life 2” projesi 350 daire ve villadan oluşacak. Yüzme havuzları, sosyal tesisler ve alış veriş merkezinin de bulunacağı ve 28 ayda tamamlanacağı belirtilen “Orka Life 2” projesinin fuarda tanıtılacağını söyleyen Mamik Group Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Mamik, “İDEV bizim için önemli” dedi. Mamik, “Yaptığımız projeler gelecekte yapacağımız projelerin teminatıdır. Tüm Kocaeli halkına teşekkür ediyoruz. Yeni projemizden dolayı heyecanlıyız. Yakın bir zamanda bu projeyle ilgili daha ayrıntılı bilgi vereceğiz” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Haber Yazılımı