Haber
12 Eylül 2018 - Çarşamba 22:44
 
Mamik Life Teslim Edildi, Kardeşlerin Gururu Oldu
Kocaeli Başiskele Yuvacık’da toplam 72 daire, 3 villa, 13 iş yerinden oluşan Yuvacık “Mamik Life” tamamlanıp teslim edildi. Bu durumu da Mamikler İnşaat’ın patronları Haluk Mamik ve kardeşi Faruk Mamik teslim ettikleri Yuvacık Mamik Life’da fotoğraf çekerek bu gururu çektikleri fotoğrafla da ölümsüzleştirdiler.
EKONOMİ Haberi
Mamik Life Teslim Edildi, Kardeşlerin Gururu Oldu

MAMİK LİFE GÖZ KAMAŞTIRIYOR

 

Mamik Life projesi, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri ile hayata geçti. 9 bin metrekarelik alan üzerinde yükselen Mamik Life 75 m² ile 240 m² arasında değişen toplam 72 Daire, 3 Villa, 13 iş yerinden oluşmakta. Mamikler Life, 6,300 metrekarelik yeşil alan ve sosyal alan içeriyor.

 

SOSYAL DONATILARI DİKKAT ÇEKİCİ

 

Projede aynı zamanda 1818 metrekare ticari alan bulunuyor. Mamik Life projesinin sosyal imkanları içerisinde; fitness merkezi,çocuk oyun alanları,yürüyüş parkuru,açık (Bay/Bayan) ve kapalı otopark, süs havuzu, güvenlik, sauna, Türk Hamamı, cafe ve kamelyalar bulunuyor. MamiklerLife projesi Başiskele Yuvacık mevkiinde konumlanıyor. Ana Cadde üzerinde yükselen Mamik Life lokasyonu ile dikkat çekiyor.

 

MAMİK KARDEŞLERİN HAKLI GURURU

 

Ülkenin mevcut ekonomisine inat, Mamikler İnşaat projeyi zamanından erken teslim etmesi dikkat çekici. Hal böyle olunca da Haluk-Faruk Mamik kardeşler haklı gururu yaşamakta. Biz de Kocaeli Emlak Haber olarak Mamik kardeşleri tebrik ediyor ve hayırlı olmasını diliyoruz.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Mamik, Life, Teslim, Edildi,, Kardeşlerin, Gururu, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı