Haber
14 Ağustos 2019 - Çarşamba 10:02
 
Küçükkaya: 'Büyük tehlike atlatıldı'
Fox TV'nin sunucusu İsmail Küçükkaya, Bodrum'dan İstanbul'a gitmek üzere havalanmak üzere olan uçağın büyük tehlike atlattığını sosyal medya hesabından paylaştı.
GÜNCEL Haberi
Küçükkaya: 'Büyük tehlike atlatıldı'

Gazeteci İsmail Küçükkaya, Bodrum'dan İstanbul'a gitmek üzere hareket eden uçağın büyük tehlike atlattığını duyurdu.

 

FOX TV haber sunucusu İsmail Küçükkaya Twitter hesabından, "Bodrum’da büyük tehlike atlatıldı. İstanbul’a gitmek üzere yolcularını alan 18.40 Dicle isimli uçak tam havalanmak üzereydi ve hızını almışken bir helikopterin inişine denk geldi. Pilot ani refleksle uçağa son anda fren yaptırdı. Yolcular uçaktan indirilip salona alındı." paylaşımında bulundu.

 

546.jpg

 

Küçükkaya paylaşımının devamında, "Yolcular, havalanmak üzere hızını alan pist başındaki uçağın sın anda fren yapmaması halinde işte bu helikopterle çarpışma ihtimalinden bahsediyorlar. Dicle isimli uçaktan tahliye edilen yolcular ‘kule bunu nasıl farkedemez’ diye tepki gösteriyorlar" dedi.

 

METİN AROLAT DA UÇAKTAYDI

 

Müzisyen Metin Arolat da İnstagram hesabından yaptığı paylaşımda uçak da yaşanan anları anlattığı bir video paylaşarak, "Sanırım bu uçaktaki tüm yolcular Kaptan Pilotumuz Hüdaverdi Atasoğlu sayesinde şu an hayattayız. Garip hisler içinde oluyormuş insan böyle anlarda" dedi.

 

654.jpeg

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı