Haber
24 Şubat 2018 - Cumartesi 14:20
 
Körfez’de uyumlu yönetim var
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, ilçe dinamiklerine yönelik ziyaretlerini sürdürdü. Başkan Baran’ın ziyaret yerleri arasında; dernekler, odalar, iş yerleri ve siyasi partiler vardı
- Haberi
Körfez’de uyumlu yönetim var

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, dernek, STK ve oda temsilcilerini hem makamında ağırlıyor hem de onları ziyaret ederek talep ve önerilerini dinliyor. Başkan İsmail Baran bu kapsamda; Kocaeli Liman Başkanı Murat Müftüoğlu, İmeak Deniz Ticaret Odası Başkanı Av. Vedat Doğusel ve MHP Körfez İlçe Başkanı Zeki Gürsu’yu makamlarında ziyaret etti, karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.


ZİYARETLERDE BULUNDU
Başkan İsmail Baran’ın ilk ziyareti Kocaeli Liman Başkanı Murat Müftüoğlu oldu. Ziyarette liman kenti Körfez'de yürütülen çalışmalar üzerine istişarede bulundu. Başkan Baran daha sonra denizcilik alanında başarılı çalışmalara imza atan İmeak Deniz Ticaret Odası Başkanı Av. Vedat Doğusel'i çalışma ofisinde ziyaret etti.


MAKAMINDA AĞIRLADI
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’ın makamda da ziyaretçileri vardı. Başkan Baran Bingöl Karlıova Belediye Başkanı Veysi Bingöl ile Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Kocaeli Şube Başkanı Muhammed Hanifi Akbulut’u ağırladı. Başkan ziyaretlerde hayata geçirilen projeler hakkında bilgiler aktarırken, Körfez’de güzel bir birliktelik yakalandığının altını çizerek, “Tüm kesimlerin ortak amacı, daha güzel bir Körfez” dedi. 

 

Kaynak: Editör:
Haber Yazılımı