Haber
06 Aralık 2017 - Çarşamba 11:45
 
Körfez’de sahne genç erkeklerin
Büyük heyecanın yaşandığı Yıldız Kızlar Voleybol Turnuvası’nı tamamlayan Körfez ilçede yeni hafta, Ortaokullar Arası Yıldız Erkekler Voleybol Turnuvası ile başladı. Cuma günü sona erecek olan turnuvada 5 okul lig usulüyle yarışıyor
SPOR Haberi
Körfez’de sahne genç erkeklerin

5 OKUL YER ALIYOR
Geçtiğimiz hafta Yıldız Kızlar Voleybol Turnuvası’nı büyük tamamlayan Körfez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Okul Sporları Tertip Kurulu, yeni haftaya Ortaokullar Arası Yıldız Erkekler Voleybol Turnuvası ile başladı. Atatürk Ortaokulu, Kirazlıyalı Tevfik Fikret Ortaokulu, Yarımca Ortaokulu, Uluğbey Ortaokulu ve Hereke Kışladüzü Ortaokulu takımlarının yarıştığı turnuva Petkim Ortaokulu Spor Salonu’nda start aldı. Lig usulüne göre yapılan turnuvada her gün maç yapılacak ve son maçlar cuma günü oynanacak.  


HEYECAN KATIYOR
Körfez İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Okutan turnuvaya katılan öğrencilere ve okullara başarılar dilerken ilçe spor koordinatörü Melih Yücel de ilçede aralıksız süren sportif faaliyetlerin öğrenci-okul-veli üçgeninde büyük memnuniyet yarattığını, okullardan başarılı sporcuların yetiştiğini ve turnuvaların artarak devam edeceğini söyledi. Turnuvaya katılan okulların idarecileri ve öğretmenleri de birbirlerine başarı dileyerek karşılaşmaların centilmence geçmesini temenni etti.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı