Haber
12 Ekim 2019 - Cumartesi 11:02
 
Konak Hastanesi'nden Kocaeli Sanayi Odası'nda seminer
Dünya Ruh Sağlığı Haftası çerçevesinde Konak Hastanesi, Kocaeli Sanayi Odası çalışan ve üyelerine ‘İş Yerinde Stres Yönetimi' konulu seminer düzenledi
SAĞLIK Haberi
Konak Hastanesi'nden Kocaeli Sanayi Odası'nda seminer

Katılımın oldukça yüksek olduğu semineri Konak Hastanesi Psikoloğu Angale Orge verdi. Orge iş yerinde stres yönetimi nasıl olmalı konusunda bilgilendirme yaptı. Angale Orge çalışma hayatımızda ne kadar kendimiz olabildiğimizi ve sağlıklı bir iş hayatı için yapılabilecekler konusunda tüm tüyoları verdi. Orge, "Kendimiz  ile ne kadar barışık olursak ve doğru soruları kendimize sorabilirsek o kadar kendimizle arkadaşlarımızla ailemizle barışık oluruz" dedi. Seminerde spor aktivitelerinin ve hobilerin kişilerin hayatında çok etkili olduğuna da değinildi.

 

 

TÜM KURUMLARIN YANINDA

 

Kocaeli Sanayi Odası üyeleri  seminerin kendileri için çok faydalı olduğunu birlikte böyle çalışmalarda yer almak istediklerini dile getirdiler. Konak Hastanesi İdari Direktörü Özlem Kuyruklu ise, Konak Hastanesi olarak her zaman şehrin tüm kurumlarının yanında olduklarını ve her zaman destek olacaklarını ifade etti.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı