Haber
21 Mayıs 2019 - Salı 15:01
 
Komşusunun fotoğrafını çıplak kadına montajladı!
İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde yaşayan bir adam, topuklu ayakkabı sesinden rahatsız olduğu 29 yıllık komşusunun fotoğraflarını, çıplak kadınların olduğu fotoğraflara montajlayıp mahalleye dağıttı.
GÜNCEL Haberi
Komşusunun fotoğrafını çıplak kadına montajladı!

İstanbul Beşiktaş'ta yaşayan Mete Ö.'nün 29 yıllık üst kat komşusu Ayla Ç. (49), iddiaya göre yıllardır evde topuklu ayakkabıyla gezip gürültü yapıyordu.

 

Gürültüden şikayet eden yaşlı adam, defalarca komşusunu uyarmasına rağmen kadın topuklu ayakkabıyla evde gezmeye devam etti. Komşusunu huyundan vazgeçiremeyen Mete Ö., bir de Koah hastalığına yakalandı.

 

15 Nisan günü evde dinlendiği bir gün yine üst kat komşusunun topuk sesinden dolayı rahatsız olan Mete Ö., üst kat komşusundan intikam almak için ilginç bir plan yaptı.

 

ÇIPLAK FOTOĞRAFLARLA MONTAJ YAPIP ADRESİNİ VE NUMARASINI YAZDI

 

Sabah gazetesinde yer alan habere göre; Ayla Ç.'nin sosyal medyada bulunan fotoğraflarını çıplak kadınların yer aldığı fotoğraflara montajlayan Mete Ö., bir de kadının cep telefon numarası ev adresi gibi kişisel bilgileri de fotoğrafın üzerine yapıştırdı. Montajladığı fotoğrafları bastıran Mete Ö., söz konusu fotoğrafları bina girişlerine, parklara, bahçelere ve çeşitli yerlere bıraktı.

 

MAHALLEDE FOTOĞRAFLARINI GÖRDÜ

 

Telefonların çalmaya başlamasının ardından ne olduğunu anlamaya çalışan Ayla Ç., kendisinin yer aldığı fotoğrafları mahallede gördü. Fotoğrafın bastırıldığı yeri tespit eden kadın, Mete Ö.'nün bu komployu hazırladığını öğrendi.

 

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

 

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvuran Ayla Ç., komşusundan şikâyetçi oldu. Şikayet sonrası olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 

TUTUKLANARAK CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

 

İfadesi alınan Mete Ö., olayla ilgili pişmanlık yaşadığını belirtip, "Ağır derecede kanser hastasıyım. Yaptığımdan dolayı pişmanım. Yılların birikimi bir anda böyle bir hataya sürükledi" ifadelerini kullandı. Yaşlı adam, "özel hayatın gizliliğini ihlal" suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi. Soruşturma sürüyor. 

 

Kaynak: olay.com

Kaynak: Editör:
Etiketler: Komşusunun, fotoğrafını, çıplak, kadına, montajladı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı