Haber
14 Mart 2019 - Perşembe 14:37
 
Kocaman ve Yılmaz’dan ev ziyaretleri
Cumhur İttifakı AK Parti Kartepe Belediye Başkan adayı Mustafa Kocaman ve AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, Ertuğrul Gazi Mahallesi’nde ev ziyaretlerinde bulundu
KOCAELİ Haberi
Kocaman ve Yılmaz’dan ev ziyaretleri

Cumhur İttifakı AK Parti Kartepe Belediye Başkan adayı Mustafa Kocaman, beraberinde AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, İlçe Başkanı Sadık Yılmaz, İlçe SKM Başkanı Özcan Aktoprak, belediye meclis üyeleri ve belediye meclis üyesi adayları ile birlikte Ertuğrul Gazi Mahallesi’nde İlyas Çınar, Ahmet Yorukluk, Yılmaz İnce ve Yunus Meral’in evine misafir oldu.

 

TALEPLERİNİZ BİZLER İÇİN ÖNEMLİ

 

Kartepeli hemşehrilerinin istek ve taleplerini dinleyen Belediye Başkan adayı Kocaman, “Saha çalışmalarında halkımızın istek ve taleplerini dinliyoruz. İstek ve talepleri alarak projelerimize yön veriyoruz. Her gün yüzlerce kişi ile görüşüyoruz. Hemşehrilerimiz Kartepe’yle ilgili düşüncelerini açıklıkla dile getiriyorlar. Kartepemiz diğer ilçelere bakacak olursak en genç ilçe durumunda” dedi.

 

HEDEFLERİNİ ÇOK İYİ BİLİYORUZ

 

“AK Parti gelmeden önce ülkemizin durumunu çok çabuk unuttuk” diyen Kocaman, “35 yaş altı gençlerimizin eski Türkiye’yi bilmeleri çok önemlidir. Ülkemiz üzerinde oynanan ekonomik oyunu görmek gerekiyor. Alınan tedbirlerle buna dur deniliyor. 31 Mart seçimleri bundan dolayı çok önemlidir. Beka seçimleri derken ülkemiz üzerinde plan yapanların neyi hedeflediklerini çok iyi biliyoruz” açıklamasında bulundu.  

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı