Haber
17 Temmuz 2019 - Çarşamba 17:36
 
Kocaelispor yönetiminden, Vali Aksoy’a ziyaret
Kocaelispor Kulübü Başkanı Hüseyin Üzülmez ve yeni yönetim kurulu üyeleri önceki gün Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’u makamında ziyaret etti.
KOCAELİSPOR Haberi
Kocaelispor yönetiminden, Vali Aksoy’a ziyaret

Vali Aksoy, “Transfer tahtasının açılması ve önümüzdeki süreçte üst liglere çıkarak, Kocaelispor’u Süper Lig’de görmek hepimizin arzusudur” dedi.

 

“SİZLERİN BÜYÜK DESTEĞİ VAR”

 

Kocaelispor Kulübü Başkanı Hüseyin Üzülmez ziyarette yaptığı konuşmada, Vali Aksoy’a desteği için teşekkür etti, “Bizleri kabul etmenizi Kocaelispor’a olan hislerinizin karşılığı olduğunu düşünüyorum. Kocaelispor’u yeniden eski güzel ve başarılı günlerine döndürmeye çalışıyoruz Yönetimin Kurulu üyelerimizin hepsi işlerinde tecrübeli ve başarılıdır” dedi. Yönetim kurulu üyeleriyle tek tek tanışan Vali Aksoy, hayırlı olsun temennisinde bulundu, “Kocaelispor, Kocaeli’nin önemli bir markası ve değeridir. Geçmişte önemli başarılara imza atmış bir takım. Yeniden başarıları yakalaması ve sürdürmesi hepimizin ortak arzusudur. Bu konuda transfer tahtası kapalı olmasına rağmen geçmiş yıllarda da başarıyı yakalamış olan bir takım. Transfer açılarak, daha iyi bir konuma gelmesi yönünde önemli bir gayreti var yönetim kurulunun. Temennimiz onun gerçekleşmesi ve önümüzdeki süreçte üst liglere çıkarak, Kocaelispor’u Süper Lig’de görmek hepimizin arzusudur” diye konuştu.

 

“BAŞKAN BEYLE SÜREKLİ GÖRÜŞÜYORUM”

 

Aksoy sözlerini şöyle sürdürdü: “Kente 33 bin kişilik stadyum yapıldı ve bu stadyumun da üst liglerde futbol oynayan takımlara ev sahipliği yapması lazım. Bu yönüyle Kocaelispor’un üst liglere çıkmasının anlam taşıyan bir önemi var. Temennimiz bu anlamda Kocaelispor’u daha üst noktalara taşıyabilmektir. İlgili kurum ve kuruluşlarla koordineli bir şekilde uyum içerisinde bu çalışmalar tamamlandığında bu başarıda mutlaka gelecektir. İyi niyetle yönetimin ortaya koyduğu çalışmalar var. Ben de sürekli olarak Başkan beyle görüşme içerisindeyim. Temennimiz önümüzdeki dönem içerisinde bu başarıyı yakalayacak bir ortamı gerçekleştirmek. Katkısı olan emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”  

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı