Haber
23 Temmuz 2019 - Salı 13:47
 
Kocaelispor yönetimi görev bölümü yaptı
Kocaelispor’un yönetimi görev bölümünü gerçekleştirdi.
KOCAELİSPOR Haberi
Kocaelispor yönetimi görev bölümü yaptı

Asil 17 ve ilk yedek 8 olmak üzere toplam 25 isme görev verildi. Hüseyin Üzülmez başkanlığındaki ekipte 1.Başkan vekilliğini Bekir Halefler, 2.Başkan vekilliğini ise Murta Barış üstlendi. Futbol Şube'ye Bahadır Taşer ile Yaşar Arslan ikilisi bakacak. Medya ve halkla ilişkiler sorumluluğunu Haşmet Uçar yapacak.

 

KİM, HANGİ GÖREVİ ALDI?

 

Başkan: Hüseyin Üzülmez, 1.Başkan Vekili: Bekir Halefler, 2.Başkan Vekili: Murat Barış, Mali Asbaşkan: İsmail Araç, Genel Sekreter ve Hukuk İşleri Sorumlusu: Özlem Feyzioğlu, İdari Asbaşkanlar: Özkar Dönge, Bilal Cem Acar, Cemalettin Üzülmez ve Ömer Gül, Futbol Şube Sorumluları: Bahadır Taşer, Yaşar Arslan, Futbol Alt Yapı Sorumluları: Abidin Akyol, Tümer Uslu, Murat Sağlam, Yatırımlar Proje ve ARGE Sorumluları: Mehmet Cezayir, Recep Haldız, Aydın Yurtçu, Medya Halkla İlişkiler Sorumluları: Haşmet Uçar, Serkan Bozbağ, Stadyum, Taraftar ve Tesisler Sorumluları: Veli Başkurt, Kadir Gürsoy, Tuncay Arıcan, Sağlık İşleri Sorumluları: Mustafa Şener, Prof Dr. Soner Şahin, Stadyum ve Akreditasyon Sorumluları: Duran Özdemir.

 

Yönetime giren yeni isimler:

 

Bekir Halefler

 

60 yaşında, iki çocuk babası. Üniversitesi mezunu, emekli bankacı. Sefa Sirmen ve Hikmet Erenkaya ile 12 dönem görev yaptı.

 

Murat Sağlam

 

35 yaşında, üç çocuk babası. Lise mezunu, Sağlam Pen’in sahibi. ilk yönetimde görev yapıyor.

 

Abdurrahim Aydın Yurtçu 

 

40 yaşında, 2 çocuk babası. Üniversite mezunu, Ayef İnşaat’ın sahibi. İlk kez yönetimde yer alıyor.

 

Yaşar Arslan

 

47 yaşında, üç çocuk babası. Lise mezunu, Arslanoğlu Şirketler Grubu yönetim kurulu başkanı. Muammer Çelik döneminde görev yapmıştı. 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı