Haber
11 Temmuz 2019 - Perşembe 17:13
 
'Kocaelispor’un şampiyon olduğu bir sezon diliyorum'
Kura çekiminin ardından grubu değerlendiren Başkan Üzülmez “Sakatsız, kazasız, belasız ve sonunda da Kocaelispor’un şampiyon olduğu bir sezon diliyorum. Kocaelispor’un hedefi belli. Biz Kocaelispor’uz, rakipler bize göre yorum yapsınlar” dedi.
KOCAELİSPOR Haberi
'Kocaelispor’un şampiyon olduğu bir sezon diliyorum'

“RAKİPLER BİZE GÖRE YORUM YAPSIN”

 

Yapılan kura çekimi sonrasında 2.Grup’ta mücadele edecek Kocaelispor’da Başkan Hüseyin Üzülmez, kolay veya iyi gibi yorumlara gerek olmadığını belirtti. Üzülmez, “Transfer açma yorgunluğunda ilk heyecanımızı yaşamış olduk Kocaelispor Başkanı olarak. Tabi, kolay ve iyi gibi yorumlara gerek yok. Biz Kocaelispor olarak hangi gruba düşersek düşelim, hedefimiz biliyorsunuz, açıkladık. Burada söylenmesi gereken rakiplerimize göre değerlendirme değil, rakiplerin bize göre kendilerini değerlendirmesi gerekir. Sakatsız, kazasız, belasız ve sonunda da Kocaelispor’un şampiyon olduğu bir sezon diliyorum” dedi.

 

“KOCAELİSPOR’UN HEDEFİ BELLİ”

 

17’li grupta yer aldıklarını ve her hafta bir takımın dinleneceğini hatırlatan Başkan Üzülmez, grupta yer alan bir diğer Kocaeli takımı Belediye Derincespor’un kardeş takım olduğunu ifade ederek, ilimizin tüm takımlarına başarılar diledi. Üzülmez, “Başta bize, Kocaeli’nin diğer kulüplerine ve tüm kulüplere hayırlı uğurlu olsun. Eksik olan gruptayız. Her hafta bir takım bay geçecek. Belediye Derincespor kardeş takımımız. Ama sporda herkes mücadele edecek. Belediye Derincespor’a, Gölcükspor’a ve Darıca Gençlerbirliği’ne başarılar diliyorum. Ama Kocaelispor’un hedefi belli. Biz Kocaelispor’uz, rakipler bize göre yorum yapsınlar” diye konuştu. 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı