Haber
12 Mart 2019 - Salı 16:48
 
Kocaelispor bilet fiyatlarında indirim
Kocaelispor yönetimi Serik maçında tüm üst tribünleri kapatmış, bilet fiyatlarında da indirime gitmişti. Pazar günkü Diyarbekir maçında da aynı uygulamalar geçerli olacak
KOCAELİSPOR Haberi
Kocaelispor bilet fiyatlarında indirim

Bilet ön satışları yarın (çarşamba) itibariyle belirtilen noktalardan başlayacak. Cumartesi gününe kadar satışlara devam edilecek. Maç günü sadece stadyum gişelerinde saat 13.00’ten itibaren satış yapılacak. Öğrenciler için maraton tribünü biletleri 10 TL’den satılacak. Öğrencilerin stadyumdaki 15 numaralı gişeden kimlik belgelerini ibraz ederek indirimli biletlerini alabilecekleri belirtildi. İndirimli bilet teslimi kayıt tutularak yapılacak, her öğrencinin bir adet bilet alma hakkı olacak.

 

Bilet satış noktaları:

 

1- Kocaelispor 1966 Taraftar Mağazası, Belsa Plaza

 

2- Kocaelispor Kulüp Binası, Fuar İçi

 

3- Görkemspor Mağazası, Alemdar Cad.

 

4- Kartepe Sportif Mağazası, Köseköy Işıklar

 

5- Akademi Eğlence Merkezi, Gölcük

 

6- Arc Bijuteri, Alikahya

 

 

BİLET FİYATLARI

 

Misafir Seyirci Tribünü: 10 TL

 

Güney Kale Arka Alt Tribün: 10 TL

 

Doğu (Maraton) Alt Tribün: 15 TL

 

Batı (UEFA) Alt Tribün: 20 TL

 

 

ONLAR GERİ DÖNMEYİ DÜŞÜNMEDİLER!

 

Kocaelispor yönetimi 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin yıldönümüyle ilgili şu mesajı yayınladı: “İmkansızlıklar içinde çok büyük fedakarlıklar ile kazanılan Çanakkale Zaferi bizlere gurur, cesaret ve kendine güven duygusu vermiş, şartlar ne kadar zor olursa olsun millet olarak neleri başarabileceğimizi göstermiştir. Bizleri böylesine gururlandıran Çanakkale Zaferi'nin 104. yıldönümünde Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları ile Çanakkale Savaşı'nda hayatlarını ortaya koyan tüm şehitlerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz. VATAN SİZE MİNNETTARDIR!” 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı