Haber
05 Ocak 2019 - Cumartesi 12:00
 
Kocaelispor’a üye kampanyası başlattılar
Kocaelispor taraftarları Aytunç Çetinbaş, Murat Ak ve Erhan Evren, Hodri Meydan Başkanı Enver Güler’in de bilgisi dahilinde, Kocaelispor’a üye kampanyası başlattı
KOCAELİSPOR Haberi
Kocaelispor’a üye kampanyası başlattılar

Kocaelispor taraftarları Aytunç Çetinbaş, Murat Ak ve Erhan Evren, Hodri Meydan Başkanı Enver Güler’in de bilgisi dahilinde, Kocaelispor’a üye kampanyası başlattı. Kampanyayı başlatan taraftarlar şu açıklamayı yaptı: ‘’Halkın Takımı Kocaelispor sloganıyla yola çıktık ve Başkanımız Bahri Yavuz'un "Takımınızın sakini değil sahibi olun" anlayışını benimseyerek kulübümüze üye olduk. Kocaelispor’dan gelen o ilk mesaj bile bizi Kocaelispor’a daha çok ait hissettirdi. Artık kulübümüzün geleceğinde biz de vardık. Yapılan doğru işleri onaylayacak, yanlışlara hesap sorabilecek ve söz sahibi olabilecektik.

 

7 OCAK PAZARTESİ GÜNÜ

 

Bu duygularla Kocaelispor artık biz oldu biz ise Kocaelispor olduk. Şimdi de 2019 yılının girmesiyle üyeliğimizin ve bize yaşattığı bu duyguların karşılığını verme ve üyelik aidatlarımızı yatırma vakti geldi.  Geçen yıl başlayarak geleneksel hale getirmeyi düşündüğümüz bu etkinlik için siz değerli üyelerimizle birlikte 7 Ocak Pazartesi günü Saat: 18.00-19.00’da kulüp binamıza giderek hep beraber üyelik aidatlarımızı ödemek ve akabinde müsait olan abi ve kardeşlerimizle beraber bir çay içip tanışmak istiyoruz.

 

VAKİT O VAKİTTİR

 

Yukarıdaki duygulara ortak olmak istiyor ama hala kulübe üye değil misin? O zaman sende bize katıl kulübüne üye ol ve bu güzel günde bizi yalnız bırakma. Haydi en büyük Kocaelisporlu, vakit o vakittir. Artık Halkın Takımı olduğumuz gibi kentin takımı olma vakti geldi. Tüm renktaşlarımızı bekliyoruz. Sizinle daha sağlıklı irtibata geçebilmek ve bundan sonrası için de dostluğumuzu devam ettirebilmek adına telefon numaranızı bize ulaştırabilirsiniz.”

 

İrtibat: Aytunç Çetinbaş ( 0 507 900 41 94 ), Murat Ak ( 0 532 739 62 42), Erhan Evren ( 0 530 527 83 23)

 

Üyelik için istenen belgeler: Adli sicil kaydı (E-devletten alınabiliyor), 2 fotoğraf, Kulüp üyelik formu (Dernek binasında temin edilebilir.), 150 TL Üyelik bedeli, 60 TL yıllık aidat

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kocaelispor’a, üye, kampanyası, başlattılar,
Yorumlar
Haber Yazılımı