Haber
23 Mayıs 2019 - Perşembe 14:14
 
Kocaelispor'a tesis için müjdeli haber
Yıllardır kendi tesisi bulunmayan ve Büyükşehir Belediyesi Vinsan Tesisleri’nde çalışan Kocaelispor’a müjdeli haber geldi.
KOCAELİSPOR Haberi
Kocaelispor'a tesis için müjdeli haber

Körfez Belediyesi’ne ait olan ve içinde iki saha, egzersiz salonu, yemekhane ve oyuncuların konaklayabileceği Burunga Tesisleri’nin, Kocaelispor tarafından kullanılması için taraflar anlaştı, iş imzaya kaldı. Resmi açıklamanın birkaç güne kadar yapılması bekleniyor.

 

SÖĞÜT’Ü ZİYARET ETTİLER

 

Kocaelispor Kulübü Başkanı Bahri Yavuz, Başkan Yardımcısı Mesut Volkan Sezgin’le birlikte bugün Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt’ü makamında ziyaret etti. Körfez Belediye Başkan Yardımcısı Osman Yurt’un yer aldığı ziyarette Kocaelispor Başkanı Bahri Yavuz, Şener Söğüt’e hayırlı olsun dileklerini iletti. Ziyaretin diğer konusu ise Körfez Belediyesi’ne ait olan ve Körfez SK’nın kullandığı Burunga Tesisleri’nin Kocaelispor’un kullanımına açılmasıydı.

 

ziyaret-003.jpg

 

RESMİ AÇIKLAMA BİRKAÇ GÜNE YAPILACAK

 

Başkan Yavuz’un basın toplantısında bahsettiği konuyu Söğüt’le görüşen Yavuz’un, tesisin kullanımıyla alakalı görüşmelerin olumlu geçtiği ve işin sözleşmeye kaldığı öğrenilirken, Kocaelispor Kulübü’nden resmi açıklamanın birkaç güne yapılacağı belirtildi. Burunga Tesisleri içinde iki saha, egzersiz salonu, yemekhane ve futbolcuların konaklayabileceği odalar yer alıyor. Yıllardır Vinsan Tesisleri’nde çalışan Kocaelispor’un, yeni tesis yapılana kadar Burunga Tesisleri’nden faydalanması bekleniyor.  

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı