Haber
10 Aralık 2017 - Pazar 08:55
 
Kocaeli’ye sisli hava geliyor
Kocaeli Meteoroloji Müdürlüğü'nün 5 günlük hava tahmin raporuna göre Kocaeli'de ve Türkiye genelinde yoğun sis olayı yaşanacak. Sisli hava genellikle sabah saatlerinde etkili olacak
KOCAELİ Haberi
Kocaeli’ye sisli hava geliyor

Geçen hafta Türkiye genelinde görülen kısmi kar yağışının ardından gelecek hafta tüm yurt, sisli havanın etkisi altına girecek. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden açıklanan verilere göre hafta başından itibaren Türkiye'nin büyük bir kısmında sis olayı yaşanacak. Kocaeli de sisli havadan etkilenecek. Gün içerisinde sağanak yağışı görecek olan Kocaeli, yarından itibaren sisli havanın etkisi altına girecek ve sabah saatlerinde göz gözü görmeyecek. Açıklanan verilere göre yurdun batısından itibaren etkili olmaya başlayacak sisli hava, hafta ortalarına doğru yurdun iç kesimlerine yayılacak. Sisli havanın özellikle sabah saatlerinde daha etkili olması bekleniyor.

SİSLİ HAVA HAFTA BOYUNCA DEVAM EDECEK

Kocaeli Meteoroloji Müdürlüğü'nün 5 günlük hava tahmin raporuna göre bugün Kocaeli’de sağanak yağış bekleniyor. Ancak Kocaeli’de yağmur fazla uzun sürmeyecek ve akşam saat 18.00 sıralarında kenti terk edecek. Sıcaklık bugün en düşük 11, en yüksek 17 derece hissedilecek. Kocaeli’de yarın (Pazartesi) yağmur yok ancak sisli bir hava hakim olacak. Hafta başında sıcaklık en düşük 5, en yüksek 16 derece hissedilecek. Kentimizde Salı günü de sis etkisini devam ettirecek. Sıcaklıklar en düşük 7, en yüksek 16 derece seviyesinde seyredecek. Çarşamba ve Perşembe günleri de sisli havanın etkili olması beklenirken, sıcaklıklar en düşük 8, en yüksek 17 derece olarak hissedilecek.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı