Haber
03 Ekim 2019 - Perşembe 14:03
 
Kocaeli Trabzonlular Derneği'nde başkan değişiyor
Kocaeli Trabzonlular Derneği, kongreye gidiyor. 20 Ekim Pazar günü gerçekleştirilecek kongre öncesi açıklama yapan mevcut başkan Sami Durmuşoğlu yeniden aday olmayacağını belirtti
KOCAELİ Haberi
Kocaeli Trabzonlular Derneği'nde başkan değişiyor

Kocaeli Trabzonlular Derneği, resmi kongre sürecinin de yaklaşmasıyla birlikte önceki hafta gerçekleştirdikleri haftalık olağan toplantılarında kongre kararı aldı. Alınan karar doğrultusunda Kocaeli Trabzonlular 20 Ekim Pazar günü saat 14.00’te Yahya Kaptan Mahallesi’ndeki yeni dernek binasında kongrelerini gerçekleştireceklerini ilan etti.

 

‘HAKLI GURUR YAŞIYORUZ’

 

Kocaeli Trabzonlular Derneği Başkan Sami Durmuşoğlu, yeni dönemde aday olmayacağını sosyal medya üzerinden ifade ederek "Bir sevda, bir rüya ve bir mucizeydi bu dernekte başkanlık görevini icra etmek. Çocukluğumdan gelen bir hayal, tarihe bırakacağım anıydı bu yolculuk. Yeşilçam filmlerinin kalpleri ısıtan o mutlu sonları gibi tebessümde kalacak, gemisini limana güvenle yanaştıran bir kaptan gururu gibi geleceğe kararlılıkla bakacak bir destandı bu yolculuk. Şükürler olsun. Kocaeli Trabzonlular Dernek başkanlığı görevini icra ettiğimiz süre içerisindeki verdiğimiz tüm emeklerin haklı ve gururlu mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

 

‘TEMELİMİZİ SAĞLAMLAŞTIDIK’

 

Sözlerini sürdüren Durmuşoğlu, “Mükemmel bir dernek binasını vatandaşlarımızın hizmetine sunarak gerçekleştirdiğimiz tanıtım günleriyle özlenen güzellik ve anıları Kocaeli’mize getirdik. Kadın ve gençlerimize sunduğumuz imkan ve destek ile derneğimizin temellerini daha da sağlama aldık. Hemşehrilerimiz ile gerçekleşen unutulmaz etkinlik ve kıymetli dernek yöneticilerimiz ile kurduğumuz güçlü bağlar ile gönülden gönüle kalıcı bir bağ kurduk. Ve şimdi aynı ilk günkü birlik ve beraberlik içerisinde dönemimizi tamamlayarak yeni çiçeklerin yeşermesi, yeni hayallerin gerçeğe kavuşması ve yeni emeklerin alınlarda tertemiz bir damla olabilmesi için resmi kongre sürecimize giriyoruz.

 

‘HER ZAMAN YANINIZDAYIM’

 

Tüm hemşehrilerimiz ve Kocaeli halkımıza yeniden aday olmayacağımı ilan ederken başta en büyük desteği veren canım ailem olmak üzere derneğimizin kıymetli kurucu ve büyükleri, geçmiş dönemlerde görev yapan saygıdeğer başkan ve yönetimleri, desteklerini esirgemeyen tüm kuruluşlarımızın değerli başkanları, çok değerli yol arkadaşlarım, canım dediğim Kocaeli halkı ve kanım dediğim tüm Trabzonlu hemşehrilerime sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Yeni seçilecek başkan ve yönetici arkadaşlarımızın her koşulda sonsuz destekçileriyim. 20 Ekim 2019 Pazar saat 14.00’te Yahyakaptan’daki dernek binamızda gerçekleştireceğimiz kongremizde buluşmak dileğiyle her birinizi Allah’a emanet ediyorum. Her zaman söylediğimiz gibi önce 41 sonra 61" şeklinde belirtti. 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı