Haber
13 Nisan 2019 - Cumartesi 15:08
 
Kocaeli'nin 5 ilçesine yeni kamera sistemleri için ihale
Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü kentin farklı ilçelerinde kullanılmak üzere güvenlik kamerası alımı için ihale gerçekleştirecek.
KOCAELİ Haberi
Kocaeli'nin 5 ilçesine yeni kamera sistemleri için ihale

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü, kentin farklı ilçelerinde yaşanan farklı olayları daha rahat takip etmek amacıyla güvenlik kamerası alımı için ihale gerçekleştirecek. İhale 29 Nisan Pazartesi günü saat 14.30’da Kocaeli Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı Toplantı Salonu'nda yapılacak. Gerçekleştirilecek ihalede 48 adet sabit kamera, 18 adet kamera direği, 17 adet hareketli kamera, 17 adet saha dolabı ve bu materyallerin montajı için tümden alım ve yaptırım hizmeti alınacak.

 

5 İLÇEYE KURULACAK

 

Kent Güvenlik Yönetim Sistemi projesi kapsamında temin edilecek bu kameralar İzmit, Kartepe, Gebze, Başiskele ve Karamürsel ilçelerine kurulacak. İhale tarihinden itibaren 180 gün içerisinde alınacak yeni kameraların belirlenen noktalara kurulması bekleniyor. Bu güvenlik kameraları sayesinde özellikle Kocaeli Emniyet Müdürlüğü ekipleri yaşanan adli olayları daha rahat takip ederek, yaşanılabilecek suçların önüne geçecek. 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı