Haber
10 Ekim 2019 - Perşembe 14:02
 
Kocaeli genç-İMO, KOÜ'de stant açtı
İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi, Kocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nde okuyan öğrencilerin mesleklerini daha iyi tanımaları için üniversitede stant açtı
KOCAELİ Haberi
Kocaeli genç-İMO, KOÜ'de stant açtı

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Kahraman Bulut ve şube yönetim kurulu üyeleri stant çalışmasına destek vererek, öğrencilere oda üyesi olmanın sağladığı avantajları aktardılar. Başkan Bulut, İMO Kocaeli Şubesi'nin mesleğe ve meslektaşlarına yönelik hizmetler verdiğini dile getirerek, Genç-İMO'nun da öğrencilerin odayı önceden tanımaları ve eğitimlerine katkı sağlamak için kurulduğunu ifade etti.

 

Genç-İMO’ya Eğitim Desteği

 

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi’nin mesleğe yönelik hizmetler verdiğini belirten Başkan Bulut, üniversite öğrencileri için ücretsiz olarak teknik geziler, seminerler, söyleşiler ve eğitimler düzenlediklerini kaydetti. Staj konusunda da öğrencilere destek verdiklerini ifade etti. Genç-İMO Başkanı Muharrem Önder ve Genç-İMO sınıf temsilcilerinden oluşan grup Genç-İMO'nun çalışmalarını anlatan broşürleri okulda kurdukları stantta dağıttı. Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği stantta ayrıca yeni Genç-İMO üye kayıtları da yapıldı.  

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı