Haber
08 Aralık 2017 - Cuma 17:23
 
Kocaeli'den Man Adası'na para göndermek istediler
Man Adası’na yurttaşlar da para yollayabiliyor mu görmek isteyen Kocaeli Halkevleri üyeleri, ellerinde bir poşet dolusu para ile Halkbank şubesinin yolunu tuttu. Paralarının Man Adası’na transfer edilmemesi üzerine Halkevi üyeleri, “Erdoğan’ın akrabası değiliz bu yüzden mi göndermiyorsunuz paraları?” diyerek tepki gösterdi
TEKNOLOJİ Haberi
Kocaeli'den Man Adası'na para göndermek istediler

Man Adası’na yurttaşlar da para yollayabiliyor mu görmek isteyen Kocaeli Halkevleri üyeleri, ellerinde bir poşet dolusu para ile Halkbank şubesinin yolunu tuttu. İçeri girerek sıra numarası alan Halkevciler, sıra kendilerine geldiğinde üzerinde Reza Zarrab’ın fotoğrafının bulunduğu para tomarını banka görevlisine uzattı.

 

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Erdoğan ailesinin “vergi cenneti” olarak nitelendirilen Man Adası’ndaki şirketlere yaptığı para transferinin belgelerini açıklamış, belgelerde işlemlerin hiçbir kesinti olmadan Halkbank tarafından yapıldığı ortaya çıkmıştı.

 

Halkevi üyelerinin talebi karşısında şaşıran banka görevlisi, güvenlikçileri çağırdı. Ancak güvenlik görevlisi, “Burası ile ne alakası var” diyerek Halkevcileri geri çevirdi. Halkevciler ise paralarının gönderilmemesi üzerine, “Erdoğan’ın akrabası değiliz bu yüzden mi göndermiyorsunuz paraları?” diyerek tepki gösterdi.

 

 

Bankadan çıkan Halkevciler, şanslarını denemek üzere paraları bankanın önüne bırakarak Halkbank şubesinden ayrıldı.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı