Haber
14 Şubat 2018 - Çarşamba 11:01
 
Kocaeli’de lodosa dikkat!
Bu hafta Kocaeli oldukça dengesiz bir hava yaşayacak. Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün verilerine göre, bugün Kocaeli’de yer yer yağmur bekleniyor.
KOCAELİ Haberi
Kocaeli’de lodosa dikkat!

 Hava sıcaklığı en düşük 5, en yüksek 14 derece civarında olacak. Yarın için ise yağmur beklenmiyor. Kent genelinde parçalı bulutlu bir hava hakim olurken hava sıcaklıkları ise 15 derece civarında seyredecek. Cuma günü çok buutlu geçecek olan Kocaeli’de cumartesi günü yine yağmur bekleniyor. Hava sıcaklığı 11 dereceye inecek. Pazar günü yağmur yok fakat hava sıcaklığı 10 dereceye kadar düşecek. 

LODOSA DİKKAT! ZEHİRLENME TEHLİKESİ…

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan uyarıya göre; Bugün yurdun batı bölgelerinde güney ve güneybatı yönlerden kuvvetli (40-60 Km/saat) esmesi beklenen rüzgarın; Marmara’nın güneyi, Ege Bölgesi, Batı Akdeniz ve İç Anadolu’nun güneybatısında kısa süreli fırtına (50-75 km/saat) şeklinde eseceği tahmin edildiğinden meydana gelebilecek olumsuzluklara (Çatı uçması, ağaç ve direk devrilmesi, soba ve doğalgaz kaynaklı zehirlenmeler) karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı