Haber
07 Aralık 2017 - Perşembe 12:55
 
Kocaeli'de 'Kudüs’e sahip çık' eylemi
ABD Başkanı Trump’ın Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıdıklarını açıklamasına karşı yurdun birçok yerinde eylem hazırlığı var. Kocaeli Gönüllü Kültür Teşekkülleri ve Kocaeli Milli Kuruluşlar Birliği, bugün saat 14.00’te tüm Kocaelilileri, Sabri Yalım Parkı’nda bekleyecek
TEKNOLOJİ Haberi
Kocaeli'de 'Kudüs’e sahip çık' eylemi

KÜSTAH AÇIKLAMA
Terörist devlet İsrail, Ortadoğu’da planlarını bir bir harekete geçirdi. Üç semavi din için kutsal sayılan Kudüs’ü yıllardır işgal altında tutan İsrail, küstahlığını bir adım daha öteye taşıdı. ABD Başkanı Donald Trump, Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıdığını açıkladı. Bu açıklamaya en büyük tepki, Türkiye’den geldi. Yurdun dört bir yanında bu küstah açıklamaya karşı eylemler düzenlendi.


AYAĞA KALKMA ZAMANI
Kocaeli Gönüllü Kültür Teşekkülleri ve Kocaeli Milli Kuruluşlar Birliği, bugün saat 14.00’te Sabri Yalım Parkı’nda geniş katılımlı bir basın açıklaması gerçekleştirecek. Bu açıklamaya siyasi partilerin il başkanları ve ilimizdeki diğer STK’lar destek verecek. “Kudüs özgür değilse dünya tutsaktır” diyen tüm vatandaşların ayağa kalkma zamanı geldi. Haydi, bugün herkes bu eyleme destek versin. 

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı