Haber
15 Mart 2019 - Cuma 16:52
 
Kocaeli Bahçeşehir Kolejinde Veli Öğretmen Dayanışması
Kocaeli Bahçeşehir Koleji veli ve öğretmenleri 2,5 ay boyunca çalışarak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla güzel bir konsere imza attı
KOCAELİ Haberi
Kocaeli Bahçeşehir Kolejinde Veli Öğretmen Dayanışması

Kocaeli Bahçeşehir Koleji veli ve öğretmenleri 2,5 ay boyunca çalışarak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla güzel bir konsere imza attı. Öğretmen ve velilerin sahne aldığı konserden elde edilen gelir ihtiyaç sahibi kadınlara destek sağlanmak üzere kullanılacaktır. Geleneksel hale getirilen bu destek bu yıl öğretmen veli dayanışmasıyla gerçekleştirildi.

 

Kocaeli Bahçeşehir Kolejinde dün akşam düzenlenen bu anlamlı etkinlik katılımcılardan tam not aldı. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında veli ve öğretmenlerin hazırladığı konser beğeniyle ayakta alkışlandı.

 

 

Satışa sunulan davetiyeler büyük bir ilgi görerek bir buçuk günde tükendi. Elde edilen gelirin ihtiyaç sahibi kadınlara bağışlanacağı konser okulun konferans salonunda gerçekleşti. Programa; Kocaeli Bahçeşehir Koleji Kurucu Temsilcisi Recep Haldız, Baro Başkanı Bahar Gültekin Candemir, Haldız Grup Yönetim Kurulu üyeleri, Kocaeli Bahçeşehir Koleji Okul Müdürü Mahmut Kalcı, Müdür Yardımcıları, öğretmenler ve çok sayıda davetli katılım sağladı.

 

 

 

Bu anlamlı gecede konuşan Kocaeli Bahçeşehir Koleji Okul Müdürü Mahmut Kalcı, “Her yıl Dünya Kadınlar Günü kapsamında organizasyon düzenleyip, elde edilen gelirleri ihtiyaç sahibi kadınlara verilmek üzere derneklere bağışlıyoruz diyerek Kocaeli Barosuna destekleri için teşekkür etti. Öte yandan velilerin, ailelerinden ve yaşamlarından fedakarlık yaparak yaklaşık 2,5 ay boyunca her pazartesi günü konser çalışmaları için okula gelen velilere ve öğretmenlere Okul Müdür yardımcısı ve bu projenin gerçekleşmesini sağlayan Suzan Kayganacı özel bir şekilde teşekkürlerini iletti. Yaklaşık 30 kişiden oluşan koronun şefliğini okul müzik öğretmeni Ersan Hatipoğlu ve Faruk Çavuşoğlu üstlendi. 19 parçanın ustalıkla seslendirildiği gecede veliler koroyu ayakta alkışladı.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı