Haber
24 Ağustos 2019 - Cumartesi 12:00
 
Kim bu densiz? Emine Bulut'un katilini 'aslan parçası' diyerek kutladı!
Kadınların kazanılmış haklarının ellerinden alınmasına yönelik kamuoyu oluşturmaya çalışan ve AKP'ye yakın medya tarafından da mağdur oldukları gerekçesiyle sık sık gündeme getirilen derneklerden biri olan Boşanmış Mağdur Babalar Derneği Başkanı Muhammet Özen, Emine Bulut'un katilini kutlayarak 'yüreğim buz gibi oldu' ifadelerine yer verdi.
GÜNCEL Haberi
Kim bu densiz? Emine Bulut'un katilini 'aslan parçası' diyerek kutladı!

‘Boşanmış Mağdur Babalar’ adı altında İstanbul Sözleşmesi ve 6284 sayılı Kadına Yönelik Şiddetin Engellenmesine Dair Kanuna karşı faaliyette bulunan derneğin başkanı Muhammet Özen, eski eşi tarafından vahşice katledilen Emine Bulut’un katili Fedai Baran’ı ‘aslan parçası’ diyerek kutladı.


Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Özen, “Aslan parçası, meydanda karıyı boğazlamış. Yüreğim buz gibi oldu. Biz bu kahraman kadar olamadık. Benim yetişkin kızım anasının genç sevgilisinin yanında hangi babanın buna ciğeri dayanır diyen yok. Gerçek katil Ömer Uğur Gençcan ve onu oraya atayan AKP’liler ve birgün mutlaka yargılanacaklar” ifadelerinde bulundu.

 

Özen’ in mesajında hedef aldığı Ömer Uğur Gençcan’ın ise boşanma davalarına bakan Yargıtay 2’nci Hukuk Dairesi Başkanı olduğu öğrenildi.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı