Haber
17 Ağustos 2019 - Cumartesi 16:31
 
Kendisini akademisyen olarak tanıtıp evli kadını kandırdı
Körfez’de, sosyal paylaşım sitesinden tanıştığı evli olan bir kadını kandırarak, iddiaya göre bileziklerini alan ve ev kiralayıp, imam nikahı kıyan şahıs, foyası ortaya çıkınca şiddete başvurdu ve şikayet üzerine tutuklandı
ASAYİŞ Haberi
Kendisini akademisyen olarak tanıtıp evli kadını kandırdı

Alınan bilgi ve iddialara göre U.Y. adlı şahıs kendisini akademisyen olarak tanıtıp sosyal paylaşım sitesinde kadınlarla arkadaşlık etmeye başladı. Evli ve iki çocuk annesi olan S.G. bu tuzağa düştü ve evini tek ederek U.Y. ile buluştu. Adapazarı’nda oturduğu ve bekar olduğu öğrenilen U.Y., bu buluşma sonrasında Körfez Yavuz Sultan Mahallesi’nde bir ev kiraladı. İddialara göre çeşitli yalanlarla kendisini iyi geliri olan akademisyen olarak tanıtan U.Y., kandırdığı kadının yanında getirdiği yaklaşık 60 bin lira değerindeki altın ve bileziklerini alarak bozdurdu, Derince’de bir cami imamına da imam nikahı kıydırıldı ve evin eşyaları alındı.

 

TUTUKLANDI

 

Yaklaşık 2 ay önce başlayan bu olay, genç kadının U.Y. yalan söylediğini anlamasıyla bozuldu ve kavgalar başladı. Bu arada, genç kadının iki çocuğu bölgedeki bir özel okula kaydettirildi. İddialara göre U.Y. foyası ortaya çıktıktan sonra S.G. ye kötü davranmaya ve darp etmeye başladı. Genç kadın, şiddetin başlamasıyla soluğu savcılıkta aldı ve ihbarda bulundu. Polis tarafından yakalanan U.Y. zorla alıkoyma, aldatarak dolandırma, cinsel taciz suçlamalarıyla çıkartıldığı adli makamlarca tutuklandı. U.Y. nin aynı yolla başka kadınları kandırdığı iddia ediliyor.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı