Haber
07 Aralık 2019 - Cumartesi 15:12
 
Katırcıoğlu, vatandaşları dinledi
AK Parti’de Nöbetçi Vekil uygulaması çerçevesinde İl başkanlığı tarafından düzenlenen milletvekilleriyle halk buluşmasının ikincisi bugün yapıldı. Halk gününe katılan ikinci Kocaeli milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu oldu.
GÜNCEL Haberi
Katırcıoğlu, vatandaşları dinledi

AK Parti’de seçimler nedeniyle uzun bir aradan sonra yeniden başlayan Nöbetçi Vekil uygulaması çerçevesinde İl başkanlığı tarafından düzenlenen milletvekilleriyle halk buluşmasının ikincisi bugün yapıldı. 2 hafta önce AK Parti MKYK üyesi ve Kocaeli Milletvekili Emine Zeybek, halk gününde il binasına gelen vatandaşların istek ve sorunlarını dinlemişti. AK Parti İl başkanlığınca düzenlenen halk gününe katılan ikinci Kocaeli milletvekili de TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu bünyesindeki Çocuk Hakları Alt Komisyonu Başkanı Radiye Sezer Katırcıoğlu oldu.

 

7 MİLLETVEKİLİ VE TEŞKİLATLAR HER YERDE

 

İl binasında 14.00-17.00 saatleri arasında nöbet tutan Katırcıoğlu, görüşmelere başlamadan önce şu açıklamayı yaptı: “AK Parti yarın seçim olacakmış gibi sahadadır. 7 milletvekili ile teşkilatlarımız ve il başkanımızla; hastaneler, işyerleri, pazarlarda her yerdeyiz. Yine de herkese ulaşamama ihtimalini düşünerek haftada bir gün, milletvekillerimiz sırayla nöbet sistemi ile ayrıca özel bir toplantı yapalım dedik. Halkımızı dinlemek için ayaklarına gidiyoruz, gidemediklerimize de kapımızı açıyoruz. Geçen hafta milletvekilimiz Emine Zeybek arkadaşımızla nöbet sistemi başladı, olumlu dönüşler aldık. Gelecek haftalarda devam ettireceğiz” dedi.

 

DİĞER İLÇELERDE DE YAPILACAK

 

Dertlere şifa olmak istediklerini söyleyen Katırcıoğlu, her ilçede nöbet sistemi organizasyonu planladıklarını açıklayan Katırcıoğlu, 7 milletvekilinin beraber hareket edeceği bütün ilçelerde eş zamanlı olarak halkla buluşma toplantıları yapacaklarını ifade etti. AK Parti Kocaeli Milletvekili Katırcıoğlu, il binasına gelen vatandaşların istek, talep ve şikayetlerini sırayla dinledi. 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı