Haber
26 Ocak 2018 - Cuma 13:00
 
Kartepe’de 100 proje hayata geçirildi
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez başkanlığında yapılan 2017 yılı değerlendirme toplantısında, biten ve devam eden projelerin değerlendirilmesinin yanı sıra, yapılan çalışmalar hakkında tüm müdürlüklerin sunumları da yapıldı
- Haberi
Kartepe’de 100 proje hayata geçirildi

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, 2017 yılı değerlendirmesinde birim müdürleriyle bir araya geldi. Kartepe Belediyesi Toplantı Salonu’nda Başkan Üzülmez’in başkanlığında yapılan “2017 Yılı Değerlendirme Toplantısı”nda tamamlanan ve devam eden projeler hakkında sunum yapıldı. Belediye bünyesinde bulunan 21 müdürlük sunum gerçekleştirdi. 


MİLLETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ
Hüseyin Üzülmez “Her şey Kartepe için diyerek çıktığımız halka hizmet yolunda 2017 Kartepe’miz için yatırımlarla geçmiştir. Daha da kenetlendik ve Cumhurbaşkanımızdan aldığımız feyzle hiçbir seferinde yese düşmeden milletimizin hizmetkarı olma kararlılığından vazgeçmedik. Hepinize bu birlik, beraberlik ve değerli emekleriniz için teşekkür ediyorum. Söz verdiğimiz 41 projenin üzerine yenilerini de ekleyerek 100’e yakın projemizi hayata geçirdik” dedi. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kartepe’de, 100, proje, hayata, geçirildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı