Haber
24 Ocak 2018 - Çarşamba 12:18
 
Kartepe 900 ilçenin birincisi
Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kartepe’de bulunan STK temsilcileri ve hemşehri dernekleri ile bir araya geldi. Başkan Üzülmez, “900 belediye arasında yol, kaldırım, asfalt yapımında ilk sıradayız” dedi
- Haberi
Kartepe 900 ilçenin birincisi

Yerel buluşmalar kapsamında Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kartepe’de faaliyette bulunan STK’ları Sukay Park’ta misafir etti. Başkan Üzülmez’in başkanlığında yapılan değerlendirme ve istişare toplantısında belediye başkan yardımcılarının yanı sıra STK başkan ve yöneticileri de hazır bulundu. Programın açılışında selamlama konuşması yapan Başkan Üzülmez “Yerel buluşmalar kapsamında daha önce görevde bulunan muhtarlarımızla bir araya geldik, şimdi de STK temsilcileri ile bir aradayız. Burada ki amacımız Kartepe’miz ve ülkemiz için neler yapabiliriz istişaresinde bulunmaktır” dedi. 


900 İLÇE ARASINDA BİRİNCİYİZ
“Kartepemize, göreve geldiğimiz zamandan bu yana geçen 4 yılımız, devam eden projelerimiz ve son bir yıl içerisinde yapacaklarımızı sizlerle paylaşmak istiyorum” diyen Başkan Üzülmez “STK temsilcilerimizle her zaman bir arada olduk. Belediyelerin işi sadece standart belediyecilik değildir. Kartepe’mize hizmet eden her kuruma destek vermekteyiz. Kanunların bize verdiği imkanlar dahilinde sizlerin sorunlarınızı çözmekteyiz. Birçok STK ile birlikte projelerimize devam ediyoruz. Ülkemiz bugün çok daha zengindir, güçlüdür 900 belediye arasında yol, kaldırım, asfalt yapımında ilk sıradayız” açıklamasında bulundu.     


“MEŞRU HAKKIMIZ”
“Ülkemize yapılmak istenenlerin son hamlesi ise güneyimize terör koridoru oluşturmak” oldu diyen Başkan Üzülmez “Yaklaşık 40 yıldır terörle mücadele ediyoruz. Ülkemizi sıkıntı içerisine sokacak başka bir projeyi hayata geçirmek istediler. Zeytindalı Operasyonu ile mücadelemiz yeni bir boyut kazanmıştır. Bu güçlü ve yeni Türkiye iradesinin bir tezahürüdür. Ülkemiz meşru hakkını kullanmaktadır. İktidarı ve muhalefeti ile operasyon desteklenmektedir. Bütün askerlerimize Allah yar ve yardımcısı olsun” şeklinde konuştu. Başkan Üzülmez’in konuşması sonrasında son 4 yılda yapılan, devam eden ve son bir yıl içerisinde yapılması planlanan projeler hakkında sunum yapıldı. STK temsilcilerinin istek ve talepleri dinlendi. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kartepe, 900, ilçenin, birincisi,
Yorumlar
Haber Yazılımı