Haber
09 Aralık 2017 - Cumartesi 12:12
 
Karaosmanoğlu’ndan KASKF ziyareti
Başkan Karaosmanoğlu, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın’ı ziyaret etti. Birliktelikte amatör sporda geleceğe dönük atılması gereken yeni adımlar konuşuldu
SPOR Haberi
Karaosmanoğlu’ndan KASKF ziyareti

“STRATEJİK ORTAĞIZ”
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (KASKF) Başkanı Murat Aydın’ı ziyaret etti. Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan kullanımı KASKF’a tahsis edilen Hasan Doğan Amatör Spor Evi’nde gerçekleşen ziyarette, gençlik için çalışmaya devam edeceklerini belirten Karaosmanoğlu, “Amatör sporun yaygınlaştırılması için canla başla çalışan, tesisleşmeye önem veren ve küçük yaşlardan itibaren gençlerimize spor yapmanın önemini anlatmada büyük gayretleri olan KASKF yönetimiyle stratejik ortağız” dedi.


SON DURUM ELE ALINDI
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Altay’ın da hazır bulunduğu ziyarette, amatör sporun tesisleşmede geldiği son durum bir kez daha ele alındı. KASKF yönetimini tebrik eden Karaosmanoğlu, “Belediyemizin kadroları ve KASKF yönetimi ile yüksek bir işbirliği içerisindedir. Bu da kentimizdeki spor yatırımlarının artmasına vesile olmaktadır” diye konuştu. KASKF Başkanı Murat Aydın’da, “Amatör sporun dertleriyle yakından ilgilenen bir Büyükşehir Belediye Başkanımız var. İbrahim Başkanımıza bizlere verdiği destek için bir kez daha teşekkür ediyorum” açıklamasını yaptı.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı