Haber
13 Eylül 2017 - Çarşamba 13:44
 
Karamürselli Kocaelisporlular ziyaretlerini sürdürüyor
İlçelerde gerçekleştirilen Kocaelisporlu taraftarların dernekleşme hareketi sonrası kurulan Karamürsel Kocaelisporlular Derneği, siyasi partileri ziyaret ediyor
SPOR Haberi
Karamürselli Kocaelisporlular ziyaretlerini sürdürüyor

 

İKİ PARTİYE ATKI VERİLDİ

Karamürsel Kocaelisporlular Derneği önceki gün ilçede bulunan AKP ve CHP ilçe başkanlıklarına ziyaretlerde bulundu. İlk olarak AKP İlçe Başkanlığı’na ziyarette bulunan dernek üyelerini, Ak Parti Karamürsel İlçe Başkanı Recep Demirel ve yönetiminden Erdoğan Çimen, Burhan Gülbaş ile Ufuk Demir ağırladı. Oldukça samimi geçen ortamda Kocaelispor atkısı hediye edilirken, dernek üyeleri destek ve karşılamalarından dolayı teşekkür etti.

TEŞEKKÜR EDİLDİ

Karamürsel Kocaelisporlular Derneği bir diğer ziyaretinde ise CHP Karamürsel İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Burada da çok sıcak ve samimi bir şekilde gerçekleşen ziyarette CHP Karamürsel İlçe Başkanlığı’ndan Başkan Şinasi Yazar ve ilçe yöneticileri Karamürsel Kocaelisporlular Dernek üyelerini ağırladı. CHP Karamürsel İlçe Başkanı Şinasi Yazar ziyarette uzun uzun Kocaelispor ile ilgili eski anılarını anlattı. Atkı verilen CHP Karamürsel İlçe Başkanlığına samimiyetlerinden dolayı teşekkür edildi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı