Haber
01 Kasım 2017 - Çarşamba 09:17
 
Kandıra’nın muhtarları hizmetten memnun
Muhtarlar Kandıra’ya yapılan hizmetler için Karaosmanoğlu’na teşekkür etti. Muhtarlar, “Sıkıntılarımız anında çözülüyor” dedi
- Haberi
Kandıra’nın muhtarları hizmetten memnun

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Sivil Toplum kuruluşlarının temsilcileriyle de kalan zamanında makamında görüşmeler gerçekleştiriyor. Son olarak Kandıra Muhtarlar Derneği Başkanı Musa Yener ve üyelerini makamında ağırlayan Karaosmanoğlu, demokrasinin en önemli mihenk taşı Kandıralı muhtarlarla istişareler gerçekleştirdi. Alınan hizmetlerle ilçelerinin ve köylerinin çağ atladığını ifade eden Kandıralı muhtarlar, “İbrahim Karaosmanoğlu Başkanımız sayesinde hiçbir sıkıntımız kalmadı” dedi.


“TURİZM İÇİN ÇALIŞTIK”
Karaosmanoğlu, “Hemşehrilerimizin layık olduğu yaşama kavuşması için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Çünkü biz, bir şehri şehir yapan her şey için sorumluluk sahibiyiz. Hele ki çevreye yapılan yatırımlar bizim için elzemdir.  Deniziyle, sahilleriyle, plajlarıyla, mesire alanlarıyla ve doğasıyla pırıl pırıl bir kentte yaşıyoruz. Kandıra plajlarımızın her biri bir doğa harikası. Yeni yatırımlarla sahillerimiz çok güzel bir hale geldi. Şunu hatırlatmak isterim ki 22 arıtma tesisiyle İzmit Körfezi’nde ve Kandıra’da arıtılan atık su miktarını yüzde 99’lara çıkardık” şeklinde konuştu. 

Kaynak: Editör:
Haber Yazılımı