Haber
14 Şubat 2018 - Çarşamba 14:59
 
Kadıoğlu, Mimarlar Odası’na aday
Mimarlar Odası’nın 9. Olağan kongresi öncesinde Orhan Kadıoğlu aday olduğunu duyurdu.
KOCAELİ Haberi
Kadıoğlu, Mimarlar Odası’na aday

Mimarlar Odası Kocaeli Şubesi 9. Olağan gene kurulu 24 Şubat Cumartesi günü saat 13:00’te tarihi taş binada gerçekleşecek. Kongrede mevcut Başkan Kamuran Öztekin aday olmayacak. Başkanlık için geçtiğimiz hafta Füsun Yılmaz Deniz adaylığını açıklamıştı. Dün de tarihi taş binada Orhan Kadıoğlu adaylığını duyurdu. Kadıoğlu, Çağdaş Demokrat Toplumcu Mimarlar adına yönetimiyle birlikte göreve talip oldu.

DAHA ETKİN, DAHA DUYARLI

Orhan Kadıoğlu yaptığı açıklamada, “Örgütlülük bilinci ile tecrübeli ekibimizle meslek odamıza katkı sunabilmek, meslektaşlarımızın sorunlarını tespit etmek, çözüm önerileri bulabilmek, meslek etiğini gözlemek ve odayla üyeler arasında bağı kurabilmek amacıyla bu yola çıktık. Özellikle odamızın gelecek dönem yaşayacağı o süreçte daha etkin, kent ve ülkenin mesleğimizi ilgilendiren konularında daha duyarlı ve tepkisel üyeyle daha sağlıklı ve kalıcı ilişkiler kurabilen bir oda hem mimar olarak, bizlerin hem de bu şehirdeki hemşerilerimizin ortak çıkarınadır” ifadelerinde bulundu.

BİRLİK VE BERABERLİK

Konuşmalarına devam eden Kadıoğlu, “Meslek odasını hiçbir kesimin çıkarına terk edilecek bir yer olmadığına, inançla, geçmiş yönetimlerde başkanlık, saymanlık, sekreterlik, başkan yardımcılığı, yönetim kurulu üyeliği, şube denetçiliği görevlerinde oda emek vermiş, herhangi bir çıkar gözetmeksizin meslektaşların ve toplumun yararlarına çalışan kadromuz ile tüm gücümüzle çalışmak üzere yola çıktık. Temennimiz birlik, beraberlik, emek ve özveri ile çalışmak” dedi.

Orhan Kadıoğlu Yönetimi

Orhan Kadıoğlu, Hakan Özkum, Fügen Avdan, Elif Gün Küçükkaya, Melis Aloğlu, Hakan Akgün, Nazire Koç.

Orhan Kadıoğlu Kimdir?

1954 Giresun doğumlu. 1986 yılında Selçuk Üniversitesi Mimarlık bölümünden mezun oldu. Eski Saraybahçe belediyesinde görev yaptı. TMMOB Mimarlar Odası Kocaeli Şubesinde yönetim kurulu sayman üyeliği ve denetleme kurulu üyelikleri görevinde bulundu. Evli ve 3 çocuk babası.

 

 
 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Kadıoğlu,, Mimarlar, Odası’na, aday,
Yorumlar
Haber Yazılımı