Haber
15 Ekim 2019 - Salı 15:15
 
Kadın dizisinin Şirin'inin eski mesleği şok etti!
FOX Tv'nin reyting rekortmeni dizisi Kadın'ın Şirin'i Seray Kaya'nın eski mesleğini duyan herkes çok şaşırdı.
MAGAZİN Haberi
Kadın dizisinin Şirin'inin eski mesleği şok etti!

FOX TV'nin reytingleri alt üst eden dizisi Kadın'da Şirin karakterine hayat veren Seray Kaya, değişimiyle herkesi büyülerken eski mesleği ile de şaşırttı. Şimdilerde başarılı oyunculuğuyla kendisine hayran bıraktıran Seray Kaya, Kadın dizisiyle hayatında resmen yeni bir sayfa açmış. 


Seray Kaya, oyunculuğa adım atmadan önce bir güzellik merkezinde çıraklık dönemiyle beraber 7 sene boyunca makyözlük yapmış ve kendi imkanlarıyla para biriktirerek oyunculuk eğitimi almış. 


Seray Kaya'nın marifetleri bunlarla da sınırlı değil yazmayı çok sevdiğini söyleyen Kaya, kalemine de oldukça güveniyor. Hatta kaleme aldığı hikayelerindeki karakterleri canlandırmak istemesiyle oyunculuğu çok sevdiğini fark etmiş. 


Güzellik merkezinde makyözlük yaparak aldığı maaş ile Sadri Alışık Kültür Merkezi'nde eğitim alan Seray Kaya, bir dönem ATV'de yayınlanan Huzur Sokağı isimli diziyle oyunculuğa adım atmış.


Kaya'nın oyuncu olmasını ise ailesi hiç istememiş ve arkasında durmamış fakat Huzur Sokağı gibi muhafazakar bir diziye de sıcak bakmışlar ve güzel oyuncunun başarılı oyunculuk kariyeri başlamış olmuş. 


''Ailemin arkamda olmasını çok isterdim ama buraya tırnaklarımla geldiğim için mutluyum'' diyen Seray Kaya, insanların ''Güzelsin, oyuncu olursun'' düşüncesine ise çok karşı.


Kocamın Ailesi dizisinin ardından ise Kaya'nın ailesi artık arkasında durmaya başlamış ve Kaya'nın oyunculuğu ne kadar çok sevdiğini o sıralar fark etmişler.


Önceden makyöz olduğu için şanslı olduğunu söyleyen güzel oyuncu, ''İlerde bu işte bir yere gelemediğimi hissettiğimde, kendime bir güzellik merkezi açıp kendi işimin patronu olabilirim'' diyor.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı