Haber
26 Ocak 2018 - Cuma 12:16
 
İzmitli kadınlar Erdoğan'a hazır
AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirilecek olan miting ve kongre için hazırlıklarının büyük bir bölümünü tamamladıklarını ifade ederek, "İzmitli kadınlar olarak biz hazırız, cumhur reisini bekliyor" dedi
- Haberi
İzmitli kadınlar Erdoğan'a hazır

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları haftalık yönetim kurulu toplantısı parti binasında gerçekleştirildi. Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı önderliğinde gerçekleştirilen toplantıya yönetim kurulu üyeleri eksiksiz katılım sağladı. Düzenlenen toplantının gündeminde bugün Cumhurbaşkanı ve Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirilecek olan miting ve İl Gençlik Kolları kongresi vardı. 


“OMUZ OMUZA ÇALIŞIYORUZ”
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gelişi nedeniyle günlerdir sahada olan kapı kapı dolaşıp, mitinge davet broşürlerini dağıttıklarını söyleyen Başkan Betül Yazıcı, kısa zamanda yöneticileri, mahalle başkanları, sokak sorumluları ve tüm gönüllü AK Parti İzmit Kadın Kolları üyeleriyle binlerce kişiye ulaştıklarını söyledi. Başkan Yazıcı, "Büyük buluşmamız için tüm İzmitli kadınlarla omuz omuza çalıştık. Başkomutanımız, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ı ağırlayacağımız muhteşem kongremize tüm halkımızı bekliyoruz" şeklinde konuştu. 

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı