Haber
06 Aralık 2018 - Perşembe 21:15
 
İzmit sinemalarında 5 yeni film var
İzmit sinemalarında bugün ikisi yerli, ikisi animasyon, biri yabancı 5 yeni film gösterime giriyor. Özellikle at yarışı meraklıları için çok özel bir yerli film de gösterime girdi.
KOCAELİ Haberi
İzmit sinemalarında 5 yeni film var

Yeni filmleri kısaca tanıtalım:

 

BİZİM İÇİN ŞAMPİYON: Ahmet Katıksız’ın yönettiği filmde Ekin Koç, Farah Zeynep Abdullah, Fikret Kuşkan oynuyorlar. Türk atçılığının önemli ismi Özdemir Atman’ın sahibi olduğu ve yetiştirdiği büyük şampiyon Bold Pilot isimli at ve bu şampiyon atla müthiş uyum sağlayan, Sivas’ın köyünden gelip, Türkiye’nin en başarılı jokeyi olan Halis Karataş’ın hikayesi. Bold Pilot sayesinde tanışan ve evlenen Halis Karataş ile Begüm Atman’ın da aşk hikayesi filmde işleniyor. Symbol, 41 Burda, N City, Dolphin, Kipa, Özdilek, Arasta sinemalarında izlenebilir.

 

KAFALAR KARIŞIK: Filmin başrollerinde sosyal medyada çektikleri videolarla isimlerini duyuran, YouTube’de milyonlarca kez izlenen filmlere imza koyan Atakan Özyurt, Bilal Hancı ve Fatih Yasin oynuyorlar. Yönetmen Yücel Yolcu. Evlenebilmek için kız arkadaşının kayıp babasını arayan bir genç adam ve arkadaşlarının hikayesi anlatılıyor. Genç oyunculara konuk sanatçılar olarak Metin Akpınar, Cihan Ünal, Erkan Can, Güven Kıraç gibi isimler de katkı veriyorlar. Film, Symbol, 41 Burda, N City, Dolphin, Kipa, Özdilek, Arasta sinemalarında. 

 

ÖLÜMCÜL MAKİNELER: Haftanın fantastik yabancı filmi. Christian Rivers’in yönettiği filmde Hera Hilmar, Robert Sheehan, Hugo Weaving başrolleri paylaşıyorlar. Yeryüzünün büyük bir felaketle yok olmasından yüzyıllar sonra Hester Shaw adında gizemli bir genç kadın ortaya çıkmıştır. Londra’yı kurtarmak için savaşacaktır. Symbol, 41 Burda, Dolphin, N City, Arasta sinemalarında. 

 

SİHİRBAZIN BALONLARI: Haftanın bir başka animasyon filmi. Kötü büyücü Grump, tüm insanlığı etkileyecek büyü yapmıştır. Bu büyü nedeniyle bütün insanlık gülmeyi, mutlu olmayı unutmuştur. Terry isimli çocuk herkesi eski neşesine kavuşturmak için harekete geçer. Symbol, 41 Burda, Karamürsel, Kipa, Dolphin sinemalarında. 

 

MUCİZE UĞUR BÖCEĞİ: Haftanın yeni animasyon filmlerinden biri. Yedi benekli uğurböceği Rube, cam bir fanus içinde yaşamaktadır. Rube’un amacı efsanevi Altın Kanyon’a gitmektir. Tek başına bu çok zor yolculuğa çıkar. Dolphin sinemalarında. 
İzmit sinemalarında bu haftada gösterimde kalan filmler şunlar: Hedefim Sensin, Bizi Hatırla, Çakallarla Dans 5, Müslüm Baba, Grinç, Bohemian Rhapsody, Rafadan Tayfa, Fantastik Canavarlar, Deliler Fatih'in Fermanı, Örümcek Ağındaki Kız.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı