Haber
25 Mayıs 2018 - Cuma 16:54
 
İzmit Belediyesi'nden iftar rezaleti
İzmit Belediyesi’nin Yenişehir Mahallesi’nde gerçekleştirdiği 2 Bin kişilik halk iftarında, iftara gelen vatandaşlar yemek yiyemedi, Başkan Yardımcısı İbrahim Bulut’a isyan etti
KOCAELİ Haberi
İzmit Belediyesi'nden iftar rezaleti

KONUKLAR İBRAHİM BULUT'A İSYAN ETTİ

 
İzmit Belediyesi’nin bu yıl Yenişehir Mahallesi’nde düzenlediği 2 Bin kişilik halk iftarında Ramazan ayına yakışmayan görüntüler yaşandı. Geçtiğimiz yıl 2 Bin 500 kişilik olarak düzenlenen iftar programı bu yıl 2 Bin kişilik düzenlendi.  Protokol kısmına çok sayıda yer ayrılması sonrası programa ilgi gösteren birçok vatandaş ayakta kaldı. İzmit Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Bulut’a vatandaşlar büyük tepki gösterirken birçok vatandaş aç kaldık diye isyan etti.

 

VATANDAŞ YEMİYORSA BENDE YEMİYORUM

 

İzmit Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Bulut yaşanan olayların ardından bir açıklama yaparak Geçen yıl 2500 kişilik organizasyon yapıldığını ellerinde yemek kaldığını  bu nedenle 2000 kişiye düşürdüklerini söyledi bu yıl da çok katılım  olduğunu söyledi.  Program katılan vatandaşlar ise halk iftarında halktan ayrı protokolün iftar açmasını yadırgadıklarını söylerken, protokolün iftarını açmasının ardından hemen duaya geçilmesiylle, ‘Daha yemek yiyemedik orucumuzu açamadık’ diye isyan ettiler. Başkanvekili İbrahim Bulut ise vatandaşların isyanının ardından ‘Onlar yiyemiyorsa bende burada yemiyorum’ diyerek lokantaya gitti orucunu orada açtı. 

 

 

Ayrıntılar gazeteniz Mavi Kocaeli'de...

 

 

Kaynak: Editör: OĞUZHAN AKTAŞ
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Haber Yazılımı