Haber
11 Aralık 2017 - Pazartesi 08:52
 
İYİ Parti’de isimler netleşiyor
Serdar Kaman’ın il başkanı olmasının ardından İYİ Parti’de teşkilat çalışmalarında sona gelindi. 6 ilçede başkan olacak isimler netleşti
TEKNOLOJİ Haberi
İYİ Parti’de isimler netleşiyor

İYİ Parti’nin il başkanlığına, ilimizin tanınan hekimlerinden Serdar Kaman atanmıştı. Kaman, şimdilerde teşkilat çalışmalarını sürdürüyor. Tüm ilçelerde ilçe başkanlarını belirlemek için gayret sarf eden Serdar Kaman, aynı zamanda il yönetimi için de ayrı bir çalışma yapıyor.


NUSRET ACUR (GEBZE)
Gebze, Nusret Acur’a emanet edildi. Bilindiği gibi daha önce MHP Gebze İlçe Başkanlığı görevinde bulunan Acur, sürecin en başından bu yana partinin en çok çalışan üyelerinden biriydi. Şimdi de Gebze ilçe başkanlığına getirildi. Acur, şu an liste çalışmaları yapıyor.

 


MUSA COŞKUN (KARTEPE)
İYİ Parti’nin Kartepe ilçe başkanı olarak Musa Coşkun’un atanması bekleniyor. Aslında elektrik bölümü öğretmeni olan Coşkun, 3 dönem Uzunçiftlik Belediye Başkanlığı görevinde bulundu. Musa Coşkun, son yapılan yerel seçimlerde de MHP’den milletvekili adayı olmuştu. Coşkun, şu an ilçede emlakçılık yapıyor.

 


MEHMET BAŞ (KARAMÜRSEL)
Karamürsel Belediyesi’nin SP’li belediye meclis üyesi Mehmet Baş, İYİ Parti’nin ilçe başkanı olacak. Baş, partisinin birinci sıradan meclis üyesi adayı olmuş ve meclise girmeye hak kazanmıştı. Şu an için mevcut bir siyasi partide görevli olan Baş’ın önümüzdeki günlerde istifa etmesi bekleniyor. 

 


HİLAL ALTINAY (KANDIRA)
İYİ Parti Kandıra İlçe Başkanlığı’na Hilal Altınay’ın atamasının yapılacağı öğrenildi.  MHP’de Kandıra Belediye meclis üyesi olan Altınay, MHP’den istifasının ardından İYİ Parti’ye geçmişti. Altınay’ın kısa sürede yönetimini belirleyip çalışmalara başlaması bekleniyor. 

 


EKREM KORKMAZ (DARICA)
İYİ Parti’nin en çok merak edilen ilçelerinden biri de Darıca’ydı. Darıca, avukat olan Ekrem Korkmaz’a emanet edildi. Korkmaz, daha önce bir siyasi partide görev almadı. İlçede de geniş bir kesim tarafından tanınıyor. 

 


DERYA ÇAVDAR (GÖLCÜK)
MHP’den milletvekili adayı olan Derya Çavdar’ın Gölcük ilçe başkanlığı gündemde. Ancak bazı partililer bu duruma tepki gösteriyor. Özellikle Hüseyin Çıldır’ın ilçe başkanı olmasını isteyen partililer ile il başkanı Serdar Kaman sürekli fikir ayrılığında. 

 


İBRAHİM ÖZER TOYRAN (KÖRFEZ)
İYİ Parti’nin Körfez ilçe başkanı ise İbrahim Ömer Toyran oldu. Meral Akşener’in parti kurulmadan önce destekleyen daha sonrasında da tüm programlarına katılan Toyran, ilçede sigortacılık yapıyor. Toyran’ın da şu an liste çalışmaları devam ediyor. 

 

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı