Haber
13 Haziran 2019 - Perşembe 14:42
 
İtalyan Talibe Burak Yılmaz'dan Ret!
Geçtiğimiz sezon Beşiktaş'taki performansıyla dikkat çeken Burak Yılmaz'ın talibi çıktı. İtalyan kulübü Lecce, Burak'a teklif götürdü ancak yıldız oyuncudan ret kararı aldı.
SPOR Haberi
İtalyan Talibe Burak Yılmaz'dan Ret!

Geçtiğimiz sezon yaşına rağmen göstermiş olduğu performansla Avrupa kulüplerinin dikkatlerini üzerine topladı. Yılmaz'a son olarak İtalyan kulübü Lecce'den teklif geldi ancak golcü oyuncu teklifi kabul etmedi. 

 

Golcü oyuncuya son olarak İtalya Serie-A'ya yeni yükselen Lecce kulübünün dolaylı yoldan transfer teklifinde bulunduğu öğrenildi. Öncelikle oyuncunun niyetini öğrenmek ve kabul etmesi halinde Beşiktaş ile resmi temasa geçmeyi düşünen Lecce'nin teklifinin yıllık 2.5 milyon Euro olduğu bildirilirken, Burak Yılmaz'ın bu teklifi değerlendirmeye almadan reddettiği ifade edildi.

 

Burak Yılmaz

 

Beşiktaş'tan ayrılmayı kesinlikle düşünmediğini söyleyen milli golcünün gelecek olan tekliflerin kendisine değil resmi olarak Beşiktaş yönetimine iletilmesini istediği de gelen bilgiler arasında. Beşiktaş yönetimi ise transfer etmek için 1.5 yıl uğraştığı Burak Yılmaz'ı, reddedilemeyecek bir teklif gelmemesi halinde kesinlikle satmayı düşünmüyor.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı