Haber
10 Ekim 2018 - Çarşamba 14:18
 
İsmail Baran'dan Ankara Çıkarması
Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Ankara’da bir takım ziyaretlerde bulundu. Mecliste Kocaeli Milletvekillerini ziyaret eden Başkan İsmail Baran, projeler hakkında da bilgi sundu
KOCAELİ Haberi
İsmail Baran'dan Ankara Çıkarması

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Ankara’da bir takım ziyaretlerde bulundu. İlk olarak AK Parti Genel Merkezi’ne giden Başkan İsmail Baran, Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul Milletvekili Erkan Kandemir ile bir araya geldi. İlçedeki projeler ve çalışmalar hakkında bilgiler veren Başkan İsmail Baran, daha sonra Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne geçti ve Kocaeli Milletvekillerini ziyaret etti.

 

KOCAELİLİ VEKİLLERE ZİYARET

Başkan Baran, ilk olarak Kayseri Milletvekili, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’nin Danışmanı Refik Tuzcuoğlu‘nu çalışma ofisinde ziyaret etti. Başkan Baran daha sonra Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyon Üyesi olan Kocaeli Milletvekilimiz İlyas Şeker, Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu ve Av. Emine Zeybek’i Meclis odalarında ziyaret etti, karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

 

KANDEMİR – Başkan Baran, İstanbul Milletvekili Erkan Kandemir’e kiraz maketi takdim etti.

ZEYBEK- Başkan İsmail Baran, AK Parti Genel Merkez MKYK üyesi de olan Kocaeli Milletvekili Av. Emine Zeybek ile bir araya geldi.

ŞEKER – Başkan Baran, AK Parti Milletvekili İlyas Şeker ile bir araya geldi, ilçedeki projeler hakkında da istişarede bulundu.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı