Haber
08 Kasım 2019 - Cuma 22:21
 
İsa Yılgın yurt içi ve yurt dışı turlar, Turindex ile fark yaratıyor
Her yıl büyüyen Turindex fark yaratırken, firma sahibi İsa Yılgın yurt içi ve yurt dışı turlar, transfer hizmetleri ile umre ve hac organizasyonlarında en iyi hizmeti vermeyi kendilerine hedef olarak koyduklarını açıkladı.
KOCAELİ Haberi
İsa Yılgın yurt içi ve yurt dışı turlar, Turindex ile fark yaratıyor

30 KİŞİLİK EKİP

 

Geliştirdiği hizmetlerle her yıl düzenli büyüyen Turindex, bugün 30 kişilik bir ekibe sahip. İsa Yılgın’ın sahibi olduğu firma, hizmetlerini tanıtmak amacıyla SANTEK Fuarı’nda devasa bir stant açtı. 1986 yılından bu güne ilimizde kurulmuş olan Martur, Marmara Turizm, Efeler Turizm Hac ve Umre, Efe Tur Otobüs İşletmeciliği’nin eski sahibi rahmetli Mehmet Sadık Efe‘den öğrendiklerini uygulamak için Turindex’i 2006 yılında kurduklarını belirten İsa Yılgın, “Turizm sektöründe tecrübeli, geniş ve dinamik bir ekip ile çalışmalarını sürdüren Turindex güvenilir, kaliteli ve müşteri memnuniyetini hedefleyen hizmet anlayışı ile yıllardır sizlere hizmet vermeye devam ediyor” dedi.

 

DİNİ DEĞERLERE GÖRE


Uzman kadrosu ile hac ve umre organizasyonu, yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti satışı, kültür turları, yurtiçi ve yurtdışı tatil organizasyonu çalışmalarını sürdürdüklerini söyleyen Yılgın, “Turindex, organizasyon programlarıyla da çalışmalarına devam ediyor. Son yıllarda toplumumuzda yaşanan dini bilinçlenme, hayatımızın her anına girmeye başladı. Bu değişime paralel olarak insanımız tatilini dini değerlere uygun bir şekilde yapmaya çalışıyor ve biz de bu yönelişe katkı sağlamak adına hizmet vermeye çalışıyoruz. Turindex olarak farklı ve ulusal boyuttaki hizmet anlayışımız ve müşteri memnuniyeti ilkelerimiz doğrultusunda verdiğimiz hizmetleri, müşterilerimize yansıtabilmekten mutluluk ve kıvanç duyuyoruz” dedi.  

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı