Haber
07 Aralık 2018 - Cuma 14:11
 
İlk kez uyuşturucu kullanan liseli feci şekilde can verdi!
İlk kez yemekte uyuşturucu deneyen lise öğrencisi eve geldiğinde kendisini iyi hmediğini anne ve babasına söyledi. Bu sırada evin penceresine yaklaştığında dengesini kaybeden genç 10. kattan yere düşerek hayatını kaybetti.
GÜNCEL Haberi
İlk kez uyuşturucu kullanan liseli feci şekilde can verdi!

Bakırköy'de arkadaşlarıyla buluştuktan sonra ilk kez yemekte uyuşturucu deneyen lise öğrencisi eve geldiğinde kendisini iyi hmediğini anne ve babasına söyledi. Bu sırada evin penceresine yaklaştığında dengesini kaybeden genç 10. kattan yere düşerek hayatını kaybetti. Öte yandan polis uyuşturucuyu gençlere temin eden korsan taksi şoförünü gözaltına aldı.

 

ANNE VE BABASINA KENDİNİ İYİ HİSSETMEDİĞİNİ SÖYLEDİ

Olay Bakırköy'de geçtiğimiz günler de meydana geldi. İddiaya göre Serhat Sarı isimli genç ailesiyle akşam yemek yedi. Ardından ailesinin yanından ayrılan genç, arkadaşları ile buluştu. Bu sırada bir arkadaşının kullandığı uyuşturucu maddeyi merak ederek ilk defa denedi. Kullandığı uyuşturucu sonrasında kendini iyi hmeyen genç arkadaşlarının yanından ayrılarak Ataköy'de bulunan evine geldi.

 

KEDİSİNİN CAMDAN NASIL DÜŞTÜĞÜNÜ GÖSTERMEK İSTEDİ

Bina girişinde ayaklarında ayakkabı ve çorap olmayan çocuklarını gören anne ve babası çocuğa neden bu durumda olduğunu sordu. Genç,annesine uyuşturucu kullandığını ve kendini iyi hmediğini söyledi. Anne ve baba çocuklarını alarak 10. Katta bulunan evlerine çıkardı ve konuşmaya başladı. Bu sırada kullandığı uyuşturucu maddenin etkisinde bulunan genç, anne ve babasına kedisinin düştüğünü ve nasıl düştüğünü göstermek istediğini söyledi.

 

GENÇLERİN UYUŞTURUCU TEMİN ETTİĞİ TAKSİCİ TUTUKLANDI

Bu sırada cam kenarına gelen genç, bu sırada dengesini kaybederek aşağıya düştü ve hayatını kaybetti. Talihsiz çocuğun ölümünden sonra polis ekipleri soruşturma başlatarak gencin yemek yediği arkadaşlarını sorguya aldı. Bu sırada uyuşturucu maddeyi kullanan arkadaşı uyuşturucu maddeyi bir korsan taksi şoföründen aldığını söyledi. Bunun üzerine yakalanarak gözaltına alınan korsan taksi şoförü şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildi.Öte yandan liseli Serhat'ın apartmanda son görüntüleri ortaya çıktı. Genç apartmanda yürürken görülüyor.

 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı