Haber
01 Mart 2018 - Perşembe 14:44
 
İl Başkanları Ceyhan’ı ziyaret etti
MHP, DSP, BBP, DP İl Başkanları geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen kongrede görevine devam eden AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular
- Haberi
İl Başkanları Ceyhan’ı ziyaret etti

Ceyhan’ı ziyarete MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, DSP İl Başkanı Halim Dedeoğlu, BBP İl Başkanı Serhat Duyar ve DP İl Başkanı Mustafa Nazlıgül katılım gösterdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek sözlerine başlayan AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “25 Şubat’ta 6. Olağan il kongremizi icra ettik. Başkanlarımız kongrelerimize katılım gösterdi. Birçok konu artık konuşulabiliyor. Ben tekraren il başkanlarımıza teşekkür ediyoruz. Bu birlik ve beraberliğimizin daim etmesini temenni ediyorum” dedi. Ceyhan, önümüzdeki hafta Ankara’ya gideceklerini ifade ederek Başbakan Yardımcısı Fikri Işık’la görüşeceklerini ifade etti. Şemsettin Ceyhan konuşmasının devamında, “ Bu hafta sonu planlamayı yapacağız. Masanın bu ayki ev sahibi DSP İl Başkanımız Halim bey” şeklinde konuştu. Bir sonraki il başkanları toplantısının Ankara programı dönüşü yapılması düşünülüyor. 

 

“BU MASA SAYGININ BOL OLDUĞU MASA”
Ceyhan’ın ardından söz alan DSP İl Başkanı Halim Dedeoğlu, “Kentimize, partinize ve ülkemize hayırlı olsun. Kocaeli bizlerinde gayretiyle Türkiye’de bir ilki başardı. Bu ülkenin en çok ihtiyacı olan şeydi. Zaman zaman eleştirilerde alıyoruz. Fakat biz yaptığımız işin doğru olduğunu düşünüyoruz. Mesele Türkiye ise kimsenin küçük siyasi hesaplar peşinde koşmaması lazım. Bu masa sevginin, saygının bol olduğu bir masa. İktidar partisiyim diyen böbürlenmeden mütevazı davranan Şemsettin başkana teşekkür ediyorum. Şemsettin başkan ve yönetimine başarılar diliyoruz” dedi. Dedeoğlu Saadet Partisi İl Başkanı Nurettin Çelik’in eşinin hastanede bulunmasından dolayı ziyaret programına katılım göstermediğini ifade etti. 

 

“MASANINDA KIRMIZI ÇİZGİLERİ VAR”
Dedeoğlu’nun ardından söz alan BBP İl Başkanı Serhat Duyar, “Kocaeli’ye hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi. Duyar’ın ardından konuşan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Ceyhan’ın özverisi masa için önemlidir. Kongre hayırlı olsun. Şemsettin Bey,  il başkanı olarak tecrübeli bir isim. Yetkili ve etkili bir isim. Önemli konulara imza atacaktır. İl başkanları masası önemlidir. Bugün Kocaeli’de kurulan masa öngörüsü olan bir masadır. Masanın da kırmızı çizgileri var. Bu masa Kocaeli’de çok önemli işler yapacaktır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İl, Başkanları, Ceyhan’ı, ziyaret, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı