Haber
13 Temmuz 2019 - Cumartesi 11:44
 
Hyundai Assan’da spor şöleni
Hyundai Assan’da her yıl düzenlenen geleneksel Futbol Turnuvasının 13.sünü Başkan Ickkyun Oh, Fabrika Müdürü Ku Yong Jung ve Üretim Müdürü Uygur Koşal’ın katılımıyla gerçekleştirildi
SPOR Haberi
Hyundai Assan’da spor şöleni

Hyundai Assan çalışanları, 13.sü düzenlenen Futbol Turnuvası etkinliğinde bu yıl ilk kez Güney Kore’de yaygın şekilde oynanan Ayak Tenisi (Jokgu) sporuyla tanıştı. Hyundai Assan’da bu yıl 13.'sü düzenlenen HAOS Şampiyonlar Ligi Turnuvası, bu yıl ilk kez oynanan Ayak Tenisi turnuvasının da eklenmesiyle bir spor şölenine dönüştü. Futbol turnuvasında toplam 29 takım ve 319 oyuncu şampiyonluk yolunda mücadele ederken, ilk kez oynanan ayak tenisi sporuna toplam 13 takım ve 65 oyuncu ilgi gösterdi. Centilmenlik ve kardeşlik sloganlarıyla çıkılan maçlarda göz dolduran mücadeleler sergilendi.

 

KIRAN KIRANA MÜCADELE

 

Futbol turnuvası final maçı Haddini Bilbao ile Montaj Özel Harekat takımları arasında gerçekleşti. Montaj bölümünden iki takımın karşılaştığı maç, yağmur altında kıran kırana bir mücadeleye sahne oldu. Kıyasıya geçen mücadelede kazanan ve şampiyonluk kupasını kaldıran Haddini Bilbao takımı oldu.

 

 

KEYİFLİ ANLAR

 

Hyundai Assan çalışanları bu yılki spor şöleninde yeni sporla tanıştılar. Güney Kore’de “Jokgu” ismiyle bilinen ve yaygın şekilde oynanan Ayak Tenisi HAOS voleybol sahasına taşındı. HAOS bünyesinde ilki gerçekleştirilen Ayak Tenisi Turnuvası finalinde de keyifli anlar yaşandı. Hyundai Assan çalışanları etkinlikleri ve sosyal sorumluluk çalışmalarıyla spor konusuna dikkat çekerek hareketli ve sağlıklı yaşamın önemine dikkat çekti. Takım ruhunu çalışmanın yanında spor sahalarında da hissettiren çalışanlar, güzel bir gün geçirdi.

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı