Haber
10 Mart 2018 - Cumartesi 17:31
 
Hodri Meydan şehidimizi unutmadı
Kocaelispor’un deplasmanda oynadığı Payas Belediyespor mücadelesini yerinde takip etmek isteyen Yeşil Siyahlı taraftarlar, müsabaka öncesi Afrin harekatında şehit düşen Payaslı Mustafa Ozan Gökçe'nin ailesinin elini öpmeye gitti
SPOR Haberi
Hodri Meydan şehidimizi unutmadı

TAZİYE DE BULUNDULAR

Yaptığı organizasyonların yanı sıra toplumsal faaliyetlerle de ‘parmakla’ gösterilen Kocaelisporlu taraftarlar, yine önemli bir hareketin altına imza attı. Dün oynanan Payas Belediyespor-Kocaelispor maçını yerinde takip etmek için Hatay’a giden Yeşil Siyahlı taraftarlar, maç öncesinde geçtiğimiz Perşembe günü Afrin harekatında şehit düşen Payaslı Mustafa Ozan Gökçe'nin ailesine taziye de bulundu.

ELİNİ ÖPTÜLER

Şehit Mustafa Ozan Gökçe'nin ailesine taziye de bulunan Hodri Meydan Grubu, Afrin şehidinin babası Mustafa Gökçe ile bir araya geldi. Taziye dileklerini ileten Hodri Meydan Grubu lideri Enver Güler, baba Gökçe’nin elini öperek vefa örneği gösterdi. Şehit Mustafa Ozan Gökçe'nin evi önünde bir süre taziye çadırında ailenin acısını paylaşan Kocaelisporlu taraftarlar, dua okuyarak şehidin evinden ayrıldı.

Kaynak: Editör:
Haber Yazılımı