Haber
24 Mayıs 2019 - Cuma 02:33
 
Hodri Meydan’dan manifesto: 'Paranız varsa çıkıp aday olun'
Kocaelisporlu taraftarlar, bu akşam iftarın ardından bir araya gelerek sezonu değerlendirdi, fikir alışverişinde bulundu. Taraftarların birçoğu Başkan Bahri Yavuz’un istifa etmesi gerektiğini söylerken, toplantı sonunda Hodri Meydan’ın manifestosu okundu.
KOCAELİSPOR Haberi
Hodri Meydan’dan manifesto: 'Paranız varsa çıkıp aday olun'

TARAFTARLARDAN BÜYÜK İLGİ

 

Dolphin AVM Yunus Emre Kültür Merkezi’nde yapılan toplantıya Yeşil-Siyahlı taraftarlar büyük ilgi gösterdi. Toplantıda kürsüye çıkan Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Başkanı Enver Güler açıklamalarda bulundu.

 

“DİK DURACAĞIZ”

 

Herkesin olduğu kadar kendilerinin de hatalar yaptıklarını söyleyen Güler, “Serhan Gürkan’la gittik konuştuk. Mevcut başkanın yanında durmaya devam edeceğiz dedik. Tüm taraftar grupları açıklamamıza tabi olduğunu söyledi. Buca maçında hata yaptık, keşke 500 kişi girseydi içeri. Ama sen gir sen girme diyemezdim. Transferi açılması lazım, açacak başkan gelsin. Dik duracağız, takımı layık olduğu yere taşıyacağız” dedi.

 

“BİZİM İÇİN EN BÜYÜK ARTI BÜYÜKAKIN”

 

“Başkan’ın açıklamalarını dinledim. Kesinlikle transfer bu sene açılacak. 15-20 tane dosya kalmış. Bizim için en büyük artı Tahir Büyükakın, kim ne derse desin. İyi bir tesis kazandık. Tesis bizimdir. Şener Söğüt’e de teşekkür ediyoruz. Bizim yolumuz açık. Başkan’a büyü eleştiri var, evet doğru. 20 milyonu verecek bir tane adam yok Kocaeli’de, düşündüm durdum yok. Başka Kocaelispor sayfası tamamen laçka olmuştur. Biz o gruptan çıkacağız”

 

“BİZ NE DERSEK O”

 

“Şunu söyleyeyim, hiçbir menfaatim yok. Cenabı Allah nasip etmesin. Bu taraftar istediği sürece ben Hodri Meydan’da, bu şehrin takımına sahip çıkmaya devam edeceğim. Bize inanmayan, güvenmeyen olabilir, eleştirebilir. Bu taraftar ve biz kimseyi tolere etmeyeceğiz. Asla başarısızlığı kabul etmeyeceğiz. Güçlü yönetim gelirse, transferi kim açarsa kabulüz fakat biz ne dersek o olur”

 

YAVUZ VE UZEL’E SERT ELEŞTİRİLER

 

Toplantıda yer alan taraftarlardan birçoğu Bahri Yavuz’un istifa etmesi gerektiğini söylerken, bazı taraftarlar da Kulüp Müdürü İlker Uzel’e sert eleştirilerde bulundu, Uzel’i o makamda görmek istemediklerini söyledi. Toplantı, toplu fotoğrafla sona ererken, taraftarlar sık sık tezahürat yaptı.

 

Enver Güler’in açıkladığı manifesto:

 

1-Sayın Başkan Bahri Yavuz’un net olmasını, aday olup olmayacağını açıklamasını istiyoruz.

 

2-Kim aday olursa olsun, transfer yasağı kesinlikle kaldırılacak, kaldırmak zorunda.

 

3-Bu takım transfer yapmak zorunda.

 

4-Kesinlikle iki kelimeyi duymak istemiyoruz. Play-Off ve transferin açılmaması. İki kelimeyi duymak istemiyoruz. Güçlü ve kulübü zarara uğratmayacak bir yönetim.

 

5-Kim gelirse gelsin. Sayın Tahir Büyükakın’ın sonuna kadar destek olacağına eminiz. Ama her şey netleşsin. Bekliyoruz, zamanımız var mı var. Ama herkes net olsun. Kim aday olacaksa çıkıp açıklasın. Taraftarın sabrı kalmamıştır. Hodri Meydan grubunun net olarak istediği budur.

 

6-Parası olmayan, kimi işaret edecekse bekleyen; o zaman biz aday oluruz. Anahtarı da gider Büyükşehir Belediye Başkanı’na teslim ederiz. Bizim taraftardan istediğimiz şu: Sakin ve sükunetli olacağız. Süreci takip ediyoruz. Ama herkes net olsun. Kim adaysa çıksın desin veya ben aday değilim desin. Paranız varsa çıkıp aday olun.

 

7- En önemlisi de bu kulüpte, o formaya layık olmayan hiçbir futbolcu, bizim olduğumuz yerde Kocaelispor formasını giyemez. 

Kaynak: Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı