Haber
05 Ocak 2018 - Cuma 14:15
 
'Her alanda rekorlar kıldık'
Başkan Karaosmanoğlu, AK Parti hükümetlerinin ve AK Partili belediyelerin başarısında kadınların çok önemli rol söyledi ve “Her alanda rekorlar kıldık” dedi
KOCAELİ Haberi
'Her alanda rekorlar kıldık'

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı ve yeni yönetimini makamında konuk etti. 15 yıl önce adı gibi ak bu kadroyla uzun süreceğini bildiğimiz çetin bir yolculuğa çıktık vurgusu yapan Karaosmanoğlu, “Hep birlikte canla başla çalışıyoruz. Altyapı, üstyapı, tesis, konut, çevre, ulaşım, kültür, eğitim, sosyal hizmetler ve her alanda rekorlar kıldık” dedi.


“CESUR KADINLARIMIZ VAR”
Yakalanan bu başarının sen ben değil, bizim başarımızdır hatırlatması da yapan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “AK Parti’de kavga olmaz, ayrımcılık olmaz. Ak Parti’de siyaset hizmet üretmek için yapılır. Asıl olan milletimizle gönül bağı kurmaktır, çok şükür bunu da kuruyoruz. Vatandaşımızın sözlerine daima değer veriyoruz. Milletimizin sesiyle konuşuyoruz. Bizim gücümüz de buradan geliyor. Bizim işimiz hizmet etmektir. Bu nedenle asla rehavete kapılmayacağız. Çok şükür ki sizler gibi ak yürekli, cesur kadınlarımız var. Allah sizleri başımızdan eksik etmesin. İyi ki varsınız” diye konuştu. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: 'Her, alanda, rekorlar, kıldık',
Yorumlar
Haber Yazılımı