Haber
02 Mart 2018 - Cuma 11:41
 
Hasan Ayaz, vatandaşa misafir oluyor
Başiskele sakinleriyle sık sık bir araya gelen Başkan Hüseyin Ayaz, daha iyi bir Başiskele için vatandaşlarla fikir alış-verişinde bulunuyor
- Haberi
Hasan Ayaz, vatandaşa misafir oluyor

"Hoş Geldin Komşum" projesi kapsamında komşularıyla bir araya gelip hasbihal eden, onların istek, şikayet ve taleplerini almaya devam eden Başkan Hüseyin Ayaz, önceki gün Bahçecik Kılıçarslan Mahallesi Buhar Sokak'taki komşularına misafir oldu. Başiskele’nin güvenilir ve huzurlu bir ilçe olması şüphesiz belediye ve halkın karşılıklı diyaloglarından geliyor. İlçede yapılan birçok yenilik halkın istek ve talepleri doğrultusunda gerçekleşiyor. Sosyal belediyecilik alanında çığır açan Başkan Ayaz “ Biz her işimizi halka soruyoruz, onların görüşlerini önemsiyoruz” diyor. Ayaz, Tüm çalışmalara yönelik ekibiyle her vatandaşın istek ve görüşlerini dinliyor ve önem veriyor.


7 YILDIZLI KENT
Yine bu alanda 7 yıldızlı kent Başiskele’ye kazandırılan birçok proje karşılıklı yapılan diyalog ve istişarelerden geliyor. Daha yaşanılabilir bir Başiskele için halkın memnuniyetleri doğrultusunda çalışmalarını sürdürecek olan Ayaz ve ekibi bu doğrultuda çalışmalarını sürdürecekler. 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hasan, Ayaz,, vatandaşa, misafir, oluyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı