Haber
09 Ağustos 2018 - Perşembe 17:15
 
Hasan Ayaz’dan Fatma Kaplan Hürriyet’e bir çağrı daha: Halktan özür dilesin
AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, seçimlerin ardından Fatma Kaplan Hürriyet’in ‘namussuzları yeneceğiz” sözlerini hatırlatarak, “Seçimler bitti gitti, adam kazandı. Demokrasinin en önemli ayağı olan seçmen için namussuzlar demişti artık özür dilesin” dedi
KOCAELİ Haberi
Hasan Ayaz’dan Fatma Kaplan Hürriyet’e bir çağrı daha: Halktan özür dilesin

OKUL BAHÇELERİ OTOPARK OLACAK

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, haftalık olarak gerçekleştirdiği basın açıklamasında ülke ve kent gündemine dair görüşlerin belirtti. Hasan Ayaz gerçekleştirdiği toplantıda Milli Eğitim Müdürlüğü ile görüşülerek bayram öncesi esnafın kendilerine ilettiği en önemli sıkıntılardan olan otopark sorunu için çözüm yolu olarak İzmit’te Gazi Lisesi, İzmit Lisesi ve Mimar Sinan Lisesi ile Bekirdere’de Mimar Sinan Ortaokulu bahçelerinin okullar açılana kadar otopark olarak kullanılacağını söyledi.

 

600 DELEGEYİ HESAPLAYAMADILAR

 “CHP’de halkı küçümsemek vardır. 24 Haziran öncesi başındaki Cumhurbaşkanı adayı artık Cumhurbaşkanları kuantum hesabı yapacak dedi. Ama şu ana 600 delege için abaküs hesabı yapıyorlar. Çokta uzay madenciliği, kuantum teorisi konuşacağız demesinler şu an kendileri fizik ötesi konumdalar. Ayrıca, CHP Kocaeli milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet’in seçim öncesi söylediği sözlerle ilgili halktan özür dilemesi gerekiyor.  İP’te de karışıklık devam ediyor. “ dedi.

 

Detaylar gezateniz MAVİ KCOAELİ'de..

 

Kaynak: Editör: OĞUZHAN AKTAŞ
Yorumlar
Haber Yazılımı